112 000 апеляцій щодо нарахування податку на нерухомість

0
39

Податкові інспекції землі Рейнланд-Пфальц вже отримали близько 112 000 апеляцій на сповіщення про перерахунок податку на нерухомість. Про це повідомило податкове відомство землі у Кобленці. Заперечення можна подати лише протягом місяця після отримання повідомлення. Наразі було розіслано майже 940 000 повідомлень про перерахунок податку на нерухомість. Вони не супроводжувалися вимогою про оплату: Муніципалітети не стягуватимуть відповідно перерахований податок на нерухомість до 2025 року.

За даними державного відомства, на сьогоднішній день до податкових інспекцій надійшло близько 2,1 мільйона декларацій для визначення вартості податку на нерухомість. Це понад 80 відсотків загальної кількості майже 2,5 мільйонів декларацій, які очікуються, сказала представниця відомства. Останній термін подання декларацій закінчився наприкінці січня.

Після цього у землі Рейнланд-Пфальц проводиться процедура нагадування. Якщо до початку квітня до податкового відомства не надійде жодна декларація, податкові органи відправлять нагадування листом.

Сьогодні о 05:12

Заголовне фото: Jens Büttner/zb/dpa/Symbolbild

Читайте також:  Уолл-стріт під тиском після заяв Пауелла та Єллен

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :