450 000 податкових декларацій на нерухомість не отримано

0
43
Через два місяці після закінчення терміну подання декларацій у Нижній Саксонії та Бремені не вистачає загалом близько 450 000 декларацій з податку на нерухомість. На даний момент у Нижній Саксонії отримано близько 88% декларацій, тобто близько 430 тисяч все ще не отримано, як повідомило Міністерство фінансів у Ганновері на запит. Місяць тому не вистачало понад 500 тисяч.

Наразі податкові служби приділяють першочергову увагу опрацюванню отриманих декларацій, повідомили у міністерстві. Після цього власникам, які ще не зробили цього, буде розіслано нагадування. Після цього можуть бути запроваджені надбавки за несвоєчасну оплату. У разі накладення штрафу за прострочення платежу, його розмір становить 25 євро за кожен місяць або його частину. Тому дуже важливо подати декларації зараз, якщо ви хочете уникнути цих штрафів, – сказала прес-секретар.

Спочатку крайнім терміном подання декларації з податку нерухомість був кінець жовтня минулого року. Однак через мляве надходження декларацій його продовжили по всій країні до кінця січня. Для муніципалітетів податку нерухомість одна із найважливіших джерел доходу.

У землі Бремен відсоток здачі декларацій дещо вищий – близько 90,5 відсотка. Близько 22 800 декларацій ще не надійшло, понад 200 000 уже одержано, повідомило Міністерство фінансів. У березні було розіслано нагадування всім власникам, які ще не подали декларації. Згідно з наданою інформацією, ті, з ким зв’язалися, мають чотири тижні на подання декларації. Податкова служба залишає за собою право накладати надбавки та штрафні платежі, повідомила прес-секретар. Крім того, податкові органи можуть оцінити вартість нерухомості та землі, якщо декларацію не буде подано.

Сьогодні о 06:15

Заголовне фото: Jens Büttner/ZB/dpa/Illustration

Читайте також:  Більшість дизелів з "підозрілими" показниками вихлопу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :