500 людей стали жертвами стихії

0
239

Деякі штати країни залишаються без постачання палива та продовольства.

Повені в Нігерії

Повені в Нігерії стали причиною смерті 500 людей. Стихійне лихо знищило кілька тисяч будинків. А також призвело до порушення постачання продуктів харчування та палива в деяких регіонах країни.

Повені в Нігерії: тривалі дощі спричинили справжню катастрофу

Повені обрушилися на 27 із 36 штатів Нігерії. Згідно з заявою Міністерства з гуманітарних питань, тривалі дощі торкнулися близько 1,4 млн осіб.

Як виявилося, наслідки від сильних літніх дощів посилилися скиданням надто великої кількості води з водосховища Лагдо в Камеруні.

Представник Національного агентства з управління надзвичайними ситуаціями назвав проблему «колосальним лихом».

Як пояснюють мешканці, дивлячись на затоплені вулиці, ніхто не міг припустити, що ситуація може перерости у справжню катастрофу для всієї країни. Наприклад, співробітник Федеральної служби безпеки дорожнього руху заявив, що транспорт у деяких містах зможе слідувати за звичними маршрутами лише через два тижні.

Крім того, стихійне лихо спричинило брак палива в столиці Нігерії. Через тимчасове перекриття доріг жителі Абуджі залишилися без постачання бензину.

Повені в Нігерії та інших країнах Африки спровокували голод

Тривалий сезон дощів посилив проблему продовольчої безпеки у всій Африці. Наприклад, на Ефіопію, Сомалі та деякі частини Кенії насувається голод.

Крім того, регіональний економічний прогноз, складений представниками Міжнародного валютного фонду (МВФ), попереджає, що близько 12% населення країн Африки немає доступу до достатнього харчування.

Читайте також:  Заводи з переробки нафти у Китаї збільшили виробництво

Як підкреслив співробітник МВФ, особливе занепокоєння викликають жахливі умови, які склалися через пандемію, а тепер посилюються наслідками стихійних лих.

Природні катаклізми стають причиною поширення інфекційних хвороб

Нагадаємо, повені по всьому світу стають причиною поширення не лише голоду та руйнувань, а й численних інфекційних хвороб. Наприклад, внаслідок повеней у деяких регіонах Сирії цього літа поширилася холера.

Лікарні Пакистану цієї осені були переповнені через величезну кількість пацієнтів. Виявилося, що мешканці затоплених районів країни зіткнулися з малярією та лихоманкою, які поширилися через масштабні повені.

Варто відзначити, що в країнах з поганою системою водопостачання велика ймовірність поширення таких захворювань. Зокрема, діареї та шкірних інфекцій.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я