Аеропорт Штутгарту чекає на приплив пасажирів

0
37

Він все ще бореться із довгостроковими проблемами, спричиненими пандемією.

Аеропорт Штутгарту чекає на приплив пасажирів

Аеропорт Штутгарту чекає на приплив пасажирів

Аеропорт Штутгарта все ще бореться із довгостроковими проблемами, спричиненими пандемією. Незважаючи на явне відновлення кількості пасажирів та обороту, минулого року аеропорт зазнав збитків у розмірі 16,1 млн. євро. Про це повідомила компанія Flughafen Stuttgart GmbH. У 2021 році мінус становив 24,7 мільйона, у перший рік пандемії він був близьким до 100 мільйонів.

Кількість пасажирів, однак, майже подвоїлася, порівняно з попереднім роком, – з 3,6 мільйона до приблизно 7 мільйонів пасажирів. Це відповідає добрим 55% від докризового рівня. У 2019 році аеропорт нарахував близько 12,7 млн ​​людей. Оборот у 2022 році зріс приблизно на 54% порівняно з попереднім роком і становив 224,4 мільйона євро.

Аеропорт хоче повернутися до прибутку

2022 був неоднозначним, сказав керуючий директор аеропорту Ульріх Хеппе на презентації балансу в середу. Аеропорт трохи перевершив власні очікування, і результат від поточної діяльності також був позитивним. Однак кількість пасажирів виявилася недостатньою для отримання профіциту. Серед іншого це пов’язано з амортизацією терміналів аеропорту.

Цього року аеропорт чекає на 8,3 мільйона пасажирів. Це гарне зростання на 20%. Проте очікується, що оборот залишиться незмінним і становитиме близько 225 мільйонів євро. У 2025 чи 2026 робочому році аеропорт хоче повернутися до прибутку. Це залежить від зростання кількості пасажирів, сказав Хеппе.

Читайте також:

Читайте також:  Найбільше німецьке пиво купують Китай та Росія

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :