Акції Adidas серйозно впали у ціні

0
97

Вони коштують утричі менше, ніж рік тому.

Акції Adidas серйозно впали.

Акції Adidas серйозно впали у ціні. У цьому винні одразу кілька факторів.

Обставини в 2022 році склалися для компанії досить погано. Більшості потенційних клієнтів зараз доводиться заощаджувати. Купівля нового спортивного одягу та взуття явно не пріоритетна стаття витрат.

Загнав людей у ​​цю ситуацію енергокриза. Звісно, ​​він вдарив і з виробництва Adidas. Витрати компанії значно зросли. Але це не всі проблеми.

Акції Adidas серйозно впали: проблеми у Китаї

Удар прийшов з одного з найбільших ринків збуту Adidas – Китаю. Там строга політика щодо коронавірусу б’є з продажу. Крім того, китайська економіка також перебуває у рецесії.

Також не зовсім зрозуміло, хто керуватиме фірмою у найближчому майбутньому. Нинішній генеральний директор Каспер Рорстед залишить свою посаду не пізніше наступного року. Ім’я його наступника поки що залишається таємницею. Але ким би він не був, йому доведеться неабияк попрацювати, щоб вивести компанію з кризи.

Акції Adidas серйозно впали у ціні.  Люди відмовляються купувати брендовий одяг через кризу.  Фото: Grailify/unsplash.com

У результаті Adidas вже доводиться переглядати прогноз на 2022 вже втретє. Сукупність всіх факторів вплинула на вартість акцій найдраматичнішим чином. Нині вони торгуються по 105 доларів за штуку. Востаннє так дешево цінні папери компанії коштували 2016 року. Ще рік тому їхня вартість була втричі вищою.

Акції Adidas серйозно впали: зменшення прибутку

Керівництво Adidas очікує, що у 2022 році прибуток від поточних операцій становитиме лише близько 500 мільйонів євро. Про це компанія несподівано оголосила у четвер 20 жовтня вже після закриття фондового ринку. Раніше прогноз становив близько 1,3 мільярдів євро.

Швидше за все, зростання виручки за 2022 рік виражатиметься в «одиницях відсотків». Минулого року він становив 16% до минулого року. У реальному вираженні він становив 21 мільярд євро. При цьому на початку року Adidas все ще йшов добре.

Читайте також:  Уряд припинив прийом заявок на фінансування комп'ютерних ігор

Каспер Рорстед очолив компанію саме після попередньої кризи. Критики звинувачували його в тому, що він “пригнічував волю до творчості в колективі”. Вважається, що через це бренд пропустила кілька важливих трендів.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :