Американець отримав термін за твіти у Саудівській Аравії

0
225

Саудитський суд засудив громадянина США до 16 років в’язниці за критику знесення старих кварталів у Мецці та Джідді.

Американець одержав термін за твіти.  Фото: Rodnae Productions/pexels.com

Американець отримав термін за твіти у Саудівській Аравії. Саад Ібрагім Альмаді критикував дії влади країни щодо знесення старих кварталів у Мецці та Джидді, а також говорив про бідність населення в королівстві.

Суд визнав 72-річного Альмаді винним у спробі дестабілізувати життя у королівстві, а також у підтримці та фінансуванні тероризму.

Ібрагім Альмаді повідомив, що єдиний доказ, поданий суду, складався з 14 твітів. Він також розповів, що, крім незгоди зі зносом старих міських кварталів і критики бідності населення країни, Саад Ібрагім Альмаді у своїх твітах посилався на вбитого саудівського журналіста Джамаля Хашоггі.

Американець отримав термін за твіти у Саудівській Аравії.  Фото: Shams Alam/pexels.com

Під час судового процесу прокуратура попросила для американського громадянина максимальне покарання, яке передбачає позбавлення волі на 42 роки. Проте в результаті суд вирішив засудити Саада Ібрагіма Альмаді до 16 років в’язниці та подальшої заборони на виїзд за межі країни ще на такий самий термін.

Син Саада Ібрагіма Альмаді зробив заяву про долю батька всупереч порадам офіційного Вашингтона. Однією з причин публічного виступу Ібрагіма Альмаді стало те, що Ібрагім так і не зміг поспілкуватись зі своїм батьком з моменту його арешту. Хоча члени сім’ї, які мешкають у Саудівській Аравії, заявляли, що їм нібито «було надано доступ до Сааду і що він сказав їм, що з ним усе гаразд».

Американець отримав термін за твіти в Саудівській Аравії: його син не може зв’язатися з Білим домом

Ібрагім Альмаді висловився з критикою на адресу офіційних органів влади в США, які, за його словами, не діють у цій ситуації.

Читайте також:  Таліби ліквідували шістьох терористів в Афганістані

Він сказав, що за час утримання Саада під вартою офіційні особи США в Саудівській Аравії провели з його батьком лише дві зустрічі. Причому перша з них відбулася лише через шість місяців після арешту. Ібрагім також стверджує, що його спроби безпосередньо зв’язатися з Білим домом були відкинуті.

Син засудженого громадянина США зробив таку заяву, незважаючи на те, що раніше у Держдепартаменті офіційно повідомляли, що адміністрація Байдена обговорила справу Саада з урядом Саудівської Аравії на найвищому рівні.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я