Андрій Мовчан про Мета-Росію на форумі «СловоНово»

0
317

Aussiedlerbote продовжує серію публікацій із незалежного фестивалю сучасної російської культури «СловоНово», організованого Маратом Гельманом. Тут зібрався колір нової російської еміграції, тут вперше заявлено концепцію «Мета-Росія».

Скріншот відео / Movchans / youtube.com

Учасники цивілізаційної панелі Форуму: політтехнолог Станіслав Бєлковський, фінансист Андрій Мовчан, російський медіаменеджер та підприємець Дем’ян Кудрявцев та виконавчий директор «Фонду боротьби з корупцією» Володимир Ашурков говорять про принципи Мета-Росії.

Фінансист Андрій Мовчан та метавсесвіт Росія

– На відміну від багатьох присутніх я роблю не смисли, а гроші. Тож це трохи не моє. І взагалі, я вважаю, що тут повинні сидіти не ми – тут має сидіти Пєлєвін, звичайно. Про такі речі саме він говорить дуже добре та раціонально.

Коли я слухав Станіслава Бєлковського і читав документ з назвою Мета-Росія, який секретно поширений серед посвячених, мені здалося, що я читаю щось середнє між Старим Завітом, статутом ордена Ілюмінатів і книгою про Гаррі Поттера. Там є елементи всіх цих великих текстів.

Андрій Мовчан: звернемося до історії

Я думаю, що якщо ми хочемо створити простір метавсесвіту Росія, то нам потрібен хороший зразок. Росіяни страждають на вторинність. На жаль. Отже, потрібен добрий приклад. А чому б не подивитися: що, власне, використовували євреї для створення аналогічного простору – назвемо його метавсесвіт Галут – 2,5 тисячі років тому?

Галут – Вимушене перебування єврейського народу поза його рідною країною. Цим терміном зазвичай позначається період від часу руйнування Другого храму до створення Держави Ізраїль, як стан гнаної та бездомної нації. прим. Aussiedlerbote.

Андрій Мовчан: чим ми відрізняємося від не ми

Тут все дуже просто. Потрібно сформулювати базовий постулат, тобто особливість. Чим ми вирізняємося. Галут – приклад одного з глибоко опрацьованих елементів відмінності. «Ми не можемо їсти в будинку чужоземців, ми не можемо їсти м’ясне з молочним, свинину лише по суботах». І це дуже сильний важіль. Для цивілізації росіян потрібно вигадати щось схоже. Я не знаю: ну, наприклад, російські чоловіки не можуть ходити в чоловічі туалети – умовно кажучи. Якось потрібно це зробити для того, щоб кудись просуватися. Що ще потрібно? Визначити, що ми краще. Так, без цього також нікуди. Але з цим у росіян вже все гаразд: «наш Пушкін більше Пушкін, ніж їх Шиллер».

Читайте також:  Правила купівлі житла в Таїланді торкнулися іноземців

Тут зібрався колір нової російської еміграції, тут вперше заявлено концепцію «Мета-Росія».  Скріншот відео / Movchans / youtube.com

Але це треба розвивати, це треба довести до єврейської межі деталізації та загальності. Кожна російська жінка має у вільний час перераховувати великих росіян.

Андрій Мовчан: чим нам корисно бути нами?

Чим нам корисно бути нами? Євреї мають дуже чітке уявлення про корпоративність. Ось це, на мою думку, дуже важливий момент. Центральна точка цього простору: метавсесвіт Росія. Це щоб російській бути з росіянами було не шкідливо, як зараз, а корисно. Євреї це збудували свого часу, і воно досі так працює. Мені Рубен Варданян, мій старий колега і друг скаржився, що ось вірмени, якби були євреями, вони допомагали б один одному, а не заважали. Росіяни, на відміну від вірмен, навіть не заважають – там усе гірше. Це потрібно дуже сильно міняти.

Андрій Мовчан: у чому велика мета Мета Росії?

І, нарешті, має бути велика мета. Євреї мають велику мету. Новий Єрусалим. Операція Армагеддон. Новий світ, у якому всі євреї, і таке інше. У християн є велика мета. У мусульман є велика мета. Усі наднаціональні освіти мають велику мету. Яка велика мета, що назвали метавсесвіт Росія? Поки що немає відповіді на це питання.

Криптопервагії Мета-Росії

І ось якщо це все збудується, то мені здається наступне важливо зрозуміти і чого уникнути: так званої криптопервесії. Коли на світі з’явилися криптовалюти, то спершу їх називали порятунком людства, всесвітньою валютою, заміною долара, звільненням від гріхів, другим настанням і таке інше.

А потім виникли спроби перевести все у крипту. Всі! Люди приходили, казали: ми зробимо, наприклад, криптоелеватор. Навіщо? Якщо є просто елеватори? Мені здається, що тут цього треба уникати. Абсолютно неважливо, як буде реалізовано механізми. Важливо які механізми реалізовувати.

Читайте також:  Жінку з Індонезії заарештували за загрозу варті

Учасники цивілізаційної панелі Форуму: політтехнолог Станіслав Бєлковський, фінансист Андрій Мовчан, російський медіаменеджер та підприємець Дем'ян Кудрявцев та виконавчий директор «Фонду боротьби з корупцією» Володимир Ашурков Скріншот відео / Movchans / youtube.com

Ну, наприклад, в електронних блокнотах ми можемо записати всіх у метавсесвіт Росії. Присвоїти порядковий номер кожному російському. Видати йому паспорт метавсесвіту та змусити його прописуватися. А потім військкомати свої створимо. Але навіщо дублювати вже створене? Адже зовсім неважливо буде це мета чи мета. Більше того, що простіше це буде, то краще.

Андрій Мовчан: метавсесвіт Росія ще не готова

Тому мені здається, що базові принципи проекту Мета-Росія до кінця не готові. Документ треба продумувати. Пєлєвіна точно треба залучити до обговорення.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я