Асоціація платників податків попереджає про “рекордні збори”

0
40

Асоціація платників податків вимагає від світлофора жорсткої фінансової політики та попереджає про податковий рекорд у 1000 мільярдів євро.

Асоціація платників податків попереджає про "рекордні збори"

Асоціація платників податків попереджає про «рекордні збори»

До оголошення податкового кошторису Асоціація платників податків закликала уряд проводити фіскальну політику, орієнтовану на стабільність.

«Німеччина займає одне з перших місць у світі за рівнем податків та внесків у систему соціального забезпечення», – заявив президент Асоціації платників податків Райнер Хольцнагель газеті Neue Osnabrücker Zeitung. «Громадяни та підприємства стикаються з податковим рекордом у 1000 мільярдів євро лише за податковими платежами. Я хочу сказати: з такою кількістю грошей фінансова політика, орієнтована на стабільність, має нарешті знову досягти успіху – без обхідних шляхів через творчі боргові фонди та кризові винаходи».

Міністр фінансів Крістіан Лінднер планує сьогодні оголосити, на які податкові надходження можуть розраховувати федеральні, земельні та місцеві органи влади до 2028 року. Наступного року держава може зібрати понад трильйон євро.

Дефіцит федерального бюджету на 2024 рік

Нещодавно лідер СвДП назвав дефіцит федерального бюджету на наступний рік у розмірі від 14 до 18 мільярдів євро. “Цей бюджетний дефіцит має бути утворений за рахунок відмови”, – сказав Лінднер. І це ще без урахування додаткових запитів міністерств на мільярди євро, які можуть бути реалізовані лише за рахунок подальших скорочень в інших сферах, додав він.

Вранці Лінднер оголосив, що йому доведеться відкласти ще один крайній термін у суперечці про бюджет федерального уряду. Він не представлятиме урядовий проект бюджету на 2024 рік кабінету міністрів до 21 червня, сказав Лінднер на шляху до зустрічі міністрів фінансів країн Великої сімки в Ніїгаті, Японія. Спочатку передбачалося, що кабінет міністрів затвердить проект цього дня. Міністр фінансів закликав міністерства до економії. Проте питання, як саме це буде зроблено, залишається відкритим.

Читайте також:  Аудит муніципальних фінансів триватиме кілька років

Хольцнагель заявив газеті, що держава не має браку грошей, «а просто занадто багато витрат і немає пріоритетів». Відповідно, він висловився за «гальмування тягаря». «Ми могли б розпочати з послідовного обліку інфляції у податковому законодавстві та повного скасування надбавки за солідарність.

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :