Авіаквитки з РФ до країн СНД подешевшали майже в 30 разів

0
244

Такі дані повідомляють в Асоціації туроператорів Росії.

Авіаквитки з РФ до країн СНД подешевшали майже в 30 разів.  Фото: Song_about_summer/Shutterstock.com

Ціни на авіаквитки з РФ до Вірменії, Грузії, Казахстану та Узбекистану впали від 3 до 30 разів. Такі дані повідомляють в Асоціації туроператорів Росії (АТОР).

Авіаквитки з РФ до країн СНД подешевшали майже в 30 разів

Після оголошення часткової мобілізації в Росії квитки в Ташкент коштували від 322 тисяч рублів за особу в один бік. Сьогодні квиток на рейс 26 жовтня за таким же напрямком можна купити за 18,6 тисячі рублів без багажу і за 24,5 тисячі рублів з багажем. При цьому прямий рейс доступний як найбюджетніший варіант перельоту.

26 жовтня можна відлетіти з пересадкою до Грузії за 22,4 тисячі рублів.  Фото: Samuel's Photos / unsplash.com

«З Москви до Алмати в ту ж дату можна відлетіти за 19,6 тис. н. за особу в один бік без багажу та за 22,2 тис. н. – З багажем. Наприкінці вересня навіть переліт із двома стиковками коштував 64 тис. рублів (квитків на прямі рейси та рейси з однією стиковкою просто не було).»

Щодо Грузії, до столиці цієї країни прямих рейсів немає. Однак 26 жовтня можна відлетіти з пересадкою за 22,4 тисячі рублів з багажем на людину в один бік. Зазначимо, квитки на 26 вересня у Тбілісі коштували 179 тисяч із двома пересадками.

Росію могло залишити від 600 000 до 700 000 осіб

21 вересня президент Росії Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію. Наприкінці місяця країну залишила велика кількість чоловіків призовного віку.

За даними російськомовної версії видання Forbes, з моменту оголошення мобілізації Росію залишило від 600 000 до 700 000 чоловік. Згідно з іншим джерелом, кількість тих, хто залишив Росію, може досягати мільйона людей, але в даний час немає даних про те, скільки людей залишило країну в туристичних цілях.

Читайте також:  Відновлення Маріуполя: який реалістичний сценарій?

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я