Австралійці відмовляються від вихованців через брак грошей

0
245

Багато хто не в змозі прогодувати свійських тварин.

Австралійці відмовляються від вихованців

Австралійці відмовляються від вихованців, тому що в країні сильно подорожчало харчування для тварин. Через фінансові труднощі багато хто змушений віддавати своїх улюбленців до притулків.

Притулок для тварин Her Lost Dogs’ Home у Мельбурні дбає про сотні вихованців, кількість яких зростає щодня. Одним із нових постояльців притулку стало чотирирічне Вугілля, неаполітанський мастиф вагою 63 кг. Від нього відмовилися власники, які сказали, що вони більше не можуть дозволити собі такого великого собаку.

І вони не самотні у своїй ситуації. Вартість життя різко зросла у всьому світі, оскільки наслідки пандемії ковіда та війни в Україні призвели до зростання цін на продукти харчування, паливо та інші предмети першої потреби.

У тому числі підскочили ціни на корми для тварин та інші товари для вихованців. За оцінками Сьюзан Талевскі, господині притулку Her Lost Dogs’ Home, годування Вугілля коштує їй понад 1,5 тисячі австралійських доларів (998 доларів США; 886 фунтів стерлінгів) на рік.

Австралійці відмовляються від вихованців: як подорожчали корми для тварин

«У нас у притулку 500 тварин. Це багато «ротів», які треба прогодувати. Ми зіткнулися з труднощами щодо закупівлі кормів для вихованців. Крім цього, є проблеми із підтриманням здоров’я звірів», — додає вона.

Дійсно, згідно з офіційними даними, вартість товарів для тварин в Австралії підскочила майже на 12% за рік. Це дані до кінця червня. Не дивно, що багато людей змушені йти на крайні заходи. Адже товари для тварин, що зросли в ціні, — чергова крапля в морі продукції, що подорожчала.

Читайте також:  Шекспірівський фестиваль втратив фінансування

Австралійці відмовляються від вихованців: вони не можуть їх утримувати

Коли почалася пандемія, що займається порятунком вихованців австралійська організація Canberra Pet Rescue запустила програму із забезпечення кормів, що потребують власників тварин, та іншими предметами першої необхідності.

Її засновниця Аманда Доель розповіла, що багато людей все ще приходять по допомогу. Більше того, вони часто шукають, куди можна було б прилаштувати своїх тварин. Тому що більше не можуть їх утримувати.

Таким чином, поки що ситуація з тваринами тільки посилюється. Коли чекати на позитивні зміни — можна тільки ворожити. І сподіватися, що Вугілля та багато інших чотирилапих зможуть повернутися до своїх родин.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я