Австралія приєдналася до пакту зі скорочення метану

0
262

У рамках угоди держава виділить бюджет на боротьбу із зміною клімату.

Австралія приєдналася до пакту

Міністр із питань зміни клімату Кріс Боуен підтвердив, що Австралія приєдналася до глобального пакту зі скорочення викидів метану. Як відомо, найпростіший за складом хімічний елемент є головним фактором утворення парникових газів у атмосфері. Так, країна зобов’язалася зменшити викиди шкідливих газів на 30% за кілька років.

Австралія приєдналася до пакту зі скорочення викидів метану до 2030 року

Австралія приєднається до інших світових експортерів сільськогосподарської продукції, які взяли на себе зобов’язання скоротити кількість шкідливих викидів. За словами міністра, керівництво країни почне контролювати основні джерела шкідливих викидів у рамках угоди. Насамперед це торкнеться роботи сільськогосподарської промисловості та галузі тваринництва. А також заводів із переробки сміття.

Як пояснює Кріс Боуен, країни Європейського Союзу, а також Бразилія, Аргентина та Нова Зеландія вже давно приєдналися до цієї ініціативи. Зокрема угоду також підписала Канада, чия економіка багато в чому збігається з економічною системою Австралії.

Повідомляється, що державні інвестиції, спрямовані на боротьбу зі зміною клімату, становитимуть близько 1,91 млрд. доларів. А також влада виділять 15 млрд доларів для підтримки тих підприємств, які використовують спеціальні технології з низьким рівнем викидів.

Викиди парникового газу збільшують ймовірність виникнення природних катаклізмів

Нагадаємо, ініціатива, запропонована США та ЄС у 2021 році, передбачає зобов’язання щодо скорочення викидів метану на 30% до 2030 року. Глобальну угоду щодо метану одразу підтримали кілька країн. Наприклад, Великобританія, Індонезія та Мексика підписали зобов’язання одразу після його оголошення на Всесвітньому економічному форумі. А також низка країн, що найбільш вразливі до наслідків зміни клімату. Серед них в основному африканські та острівні держави.

Читайте також:  Американець отримав термін за твіти у Саудівській Аравії

За словами вчених, за останні кілька десятиліть концентрація метану в атмосфері суттєво збільшилась. Згідно зі звітами світових експертів, парникові гази сприяють виникненню стихійних лих. Наприклад, тривалі посухи та масштабні повені, які щороку зазнають людських жертв і фінансових збитків по всьому світу.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я