Байден повідомив про наслідки через зниження нафтовидобутку

0
236

Президент США відреагував на найбільше від початку появи коронавірусу зниження видобутку нафти.

Байден повідомив про наслідки через зниження нафтовидобутку.  Фото: whitehouse.gov

Байден повідомив про наслідки для ОПЕК+ у зв’язку із нещодавнім рішенням. Він наголосив, що Саудівська Аравія зіткнеться з «наслідками».

Байден повідомив про наслідки через зниження нафтовидобутку для Саудівської Аравії.  Фото: Janrune Smenes Reite/pexels.com

Як повідомляє NBCnews. високі ціни на вуглеводневе паливо допоможуть Росії, одному з найбільших експортерів нафти оплачувати свою агресію в Україні.

Джо Байден у зв’язку з цим повідомив, що поки не готовий обговорювати, що саме за наслідки маються на увазі. Говорячи про терміни, коли стане відомо, про що каже американський президент, він уточнив, що Конгрес розгляне конкретні інструменти реагування. Це станеться, коли відбудуться проміжні вибори.

Представник Білого дому Карін Жан-П’єр повідомила раніше журналістів, що США готуються змінити свої взаємини із Саудівською Аравією після.

Не залишився осторонь і сенатор від штату Нью-Джерсі Боб Менендес. Він звернувся до адміністрації «негайно заморозити» відносини між Саудівською Аравією та США.

Байден повідомив про наслідки для ОПЕК+: нафта подорожчала після повідомлення консорціуму

ОПЕК+ повідомив про скорочення видобутку нафти. Обсяги скорочення заявлені на рівні 2 млн барелів на добу. Додаткова болючість цього рішення пояснюється ще й тим, що воно прийнято напередодні зими, коли потреба у вуглеводневому паливі лише зростає. При цьому в Саудівській Аравії повідомили, що фактичне скорочення видобутку може виявитися майже вдвічі меншим від заявленого. Так, не виключили, що воно становитиме не два, а лише 1 млн барелів.

Як обґрунтування зниження видобутку в організації озвучили проблеми з ціною на нафту — вона впала на 30%. Таким чином, в ОПЕК сподіваються стабілізувати цінову ситуацію на світовому ринку.

Після повідомлення консорціуму, ціни на вуглеводні зросли. Так, на нафту марки Brent ціна збільшилася на 1,25 долара та становила 93,06 долара.

Читайте також:  В Індії небезпечний рівень забруднення повітря через салюти

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я