Банкрутства в Німеччині: де їх найбільше

0
115

Йдеться про неспроможність фізичних осіб.

Банкрутства у Німеччині.

Банкрутства в Німеччині – досить часте явище. Йдеться не лише про компанії, а й про фізичних осіб.

Деталізацію щодо банкрутств жителів у землях Німеччини зробило кредитне агентство Crif. Одиницею виміру стала кількість неспроможних громадян на 100 тисяч осіб. Дані охоплюють час із 1 січня до кінця вересня.

З’ясувалося, що найбільше банкрутств посідає федеральну землю Бремен. 153 особи на кожні сто тисяч там не можуть заплатити за боргами. У середньому в країні таких майже вдвічі менше, 85 на 100 тисяч.

Не дуже почесне друге місце посідає Нижня Саксонія. Там кількість неспроможних громадян становить 120 на кожних 100 тисяч осіб. «Бронзу» у змаганні земель із банкрутств забрав Гамбург, де таких 118 на 100 тисяч осіб.

Банкрутства в Німеччині: альтернативний топ

Ще у двох регіонах цей показник перевищує позначку 100/100 тисяч. Це Шлезвіг – Гольштейн і Передня Померанія. Кількість збанкрутілих там становить 110 та 101 на 100 тисяч відповідно.

Банкрутства у Німеччині відбуваються на тлі інфляції та здешевлення євро.  Фото: Ibrahim Boran / unsplash.com

Однак з поправкою на кількість населення топ доп має виглядати по-іншому. В абсолютних цифрах найбільше банкрутів проживає у Нижній Саксонії, там їх 9,5-10 тисяч осіб. У Шлезвіг – Гольштейні таких близько 3 тисяч, у Гамбурзі – трохи більше 2. Найменше банкрутів у Бремені – близько 1000.

Банкрутства в Німеччині: покращення та погіршення ситуації

Втім, ситуація змінюється на краще. Порівняно з попереднім роком кількість банкрутств у Бремені знизилася на 17,6%. У Нижній Саксонії – на 11,2%. По країні ситуація покращала на 13,5%. Щоправда, спостерігатимуть наслідки нинішньої кризи фахівці вже наступного року. Ціни стають дедалі вищими, рахунки — дедалі більше.

Торкнулася енергетична криза і компанії, у тому числі з традиційно важливих для Німеччини галузей. Високі витрати на енергію вбивають пивоварні та пекарні. Гільдія пекарів розповіла про епідемію банкрутств у країні. Закриваються у тому числі підприємства, які працювали протягом десятків та сотень років.

Читайте також:  Паливо на Великдень не подорожчає

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :