Банки хочуть запустити нову європейську платіжну систему

0
42

Наприкінці цього року платежі через так званий гаманець будуть можливі на експериментальному етапі у Франції та Німеччині.

Банки хочуть запустити нову європейську платіжну систему

Банки хочуть запустити нову європейську платіжну систему

Після невдач банківська ініціатива EPI хоче досягти успіху у своїх багаторічних зусиллях щодо створення єдиної загальноєвропейської платіжної системи у 2024 році. Наприкінці поточного року пілотна фаза у Франції та Німеччині дозволить здійснювати платежі через цифровий гаманець.

«Найбільший запуск на ринок у Бельгії, Франції та Німеччині відбудеться на початку 2024 року», – оголосила Європейська платіжна ініціатива (EPI). “Розширення на інші європейські країни відбудеться в майбутньому”.

До кінця 2024 року EPI має намір запропонувати платежі в інтернет-магазинах, а 2025 року – платежі на касах магазинів. “Тоді клієнти зможуть використовувати свої банківські картки – у Німеччині, наприклад, Girocard, – а також дебетові та кредитні картки міжнародних провайдерів для EPI”, – сказала Handelsblatt генеральний директор EPI Мартіна Ваймерт. На додаток до платежів з рахунку на рахунок, EPI забезпечить інтеграцію карток».

16 європейських постачальників фінансових послуг приєднуються

31 банк та 2 постачальники платіжних послуг раніше брали участь у тимчасовій компанії EPI. Однак багато прихильників пізніше вийшли із проекту. Наразі ініціативу підтримують 16 європейських постачальників фінансових послуг, зокрема Deutsche Bank, DZ Bank та Асоціація ощадних банків Німеччини (DSGV) з Німеччини.

«Завдяки цьому проекту банківська галузь має можливість створити сучасне платіжне рішення для торговців і споживачів по всій Європі», – сказав член виконавчої ради Бундесбанку Буркхард Бальц. «Я радий, що переважна більшість банків Німеччини також приєдналася до проекту. EPI – це також можливість німецьких банків. Це найважливіше та необхідне доповнення до дуже успішної системи Girocard».

Читайте також:  Мета із заповнюваності газосховищ майже досягнута

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :