Батьки трьох дітей отримають відстрочку від мобілізації

0
228

«Це по суті жест доброї волі Міністерства оборони. Він виник як у відповідь запит суспільства».

Батьки трьох дітей отримають відстрочку від мобілізації.  Фото: Nathan Dumlao/Unsplash.com

Батьки трьох дітей отримають відстрочку від мобілізації. Відстрочення надало Міністерство оборони Росії.

Батьки трьох дітей отримають відстрочку від мобілізації

«Це по суті жест доброї волі Міністерства оборони. Він виник як у відповідь запит суспільства і справді передбачає пом’якшення низки вимог надання відстрочки від мобілізації», — голова думського комітету з оборони Андрій Картаполов.

За словами Картаполова, роз’яснення Міноборони призначені «для службового користування», тож досі не опубліковані. Офіційних документів щодо цього немає.

До цього часу, щоб не підлягати заклику, чоловік повинен мати четверо і більше дітей.  Фото: Ben Wicks/Unsplash.com

21 вересня президент Росії Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію. Наприкінці місяця країну залишила велика кількість чоловіків призовного віку.

“Вважаю за необхідне підтримати пропозицію Міністерства оборони та Генерального штабу про проведення в Російській Федерації часткової мобілізації”, – сказав президент Росії.

Путін зазначив, що перед відправкою в частини покликані на військову службу обов’язково проходитимуть додаткову військову підготовку «з урахуванням досвіду спеціальної військової операції».

Люди покидають Росію

У першому півріччі 2022 року із Росії за кордон виїхали 419 тисяч осіб. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли країну залишили 202 тисячі людей.

За даними російськомовної версії видання Forbes, з моменту оголошення мобілізації Росію залишило від 600 000 до 700 000 чоловік. Згідно з іншим джерелом, кількість тих, хто залишив Росію, може досягати мільйона людей, але в даний час немає даних про те, скільки людей залишило країну в туристичних цілях.

Після оголошення мобілізації в Росії влада Німеччини заявила про свій намір приймати російських ухилістів. «Дезертири, яким загрожують серйозні репресії, можуть отримати міжнародний захист у Німеччині», — заявила міністр внутрішніх справ Ненсі Фаезер в інтерв’ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Читайте також:  Китай зупинив перепродаж ЗПГ до Європи

Окремо міністр юстиції Марко Бушманн написав у Твіттері, використовуючи хештег «часткова мобілізація», що, «очевидно, багато росіян покидають свою батьківщину — всім, хто ненавидить шлях Путіна і любить ліберальну демократію, раді в Німеччині».

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я