Баварські міністерства за відміну закону про опалення

0
43
Баварські міністерства економіки та будівництва виступають проти нової версії закону про енергетику будівель. Баварські міністерства за відміну закону: Федеральний міністр економіки Роберт Хабек (Зелені) повинен «зупинити цей соціально несправедливий закон про опалення», заявив у четвер міністр економіки Баварії Хуберт Айвангер (Вільні виборці). «Особливо літні люди та сільське населення зіткнуться з великими витратами через заборону встановлення нових копалин опалювальних систем з 2024 року, а також через зобов’язання з ремонту».

У спільній заяві для слухань у землях обидва міністерства перераховують цілий перелік критичних зауважень. Вони критикують «обов’язкові вимоги замість стимулів», обмеження технологічних альтернатив та «величезне бюрократичне навантаження». Вони також попереджають зростання цін на теплові насоси. Немає впевненості в тому, що буде достатньо приладів та установників опалення.

Згідно з планами федерального уряду, з 2024 року кожна система опалення, що знову встановлюється, по можливості, повинна на 65% складатися з відновлюваних джерел енергії. Це повинно означати відмову від газового та нафтового опалення. Однак важливо, щоб існуючі системи опалення могли продовжувати експлуатуватися, а системи опалення, що вийшли з ладу, могли бути відремонтовані. Для встановлення теплових насосів передбачено державну субсидію у розмірі до 40 відсотків витрат. Хабек хоче створити додаткову програму субсидій на мільярди, яка залежатиме від прибутку.

Айвангер стверджує, що багато людей направили всі свої пенсійні накопичення на власні будинки: «Існує загроза соціальних потрясінь, тому що люди почуватимуться ошуканими щодо плодів своїх довічних заощаджень». Державні міністерства також бачать, що на мешканців передмість лягає важкий тягар: Витрати на нові системи опалення та ремонт у середньостроковій перспективі будуть перенесені на орендну плату, що зробить її ще дорожчою.

Як альтернативу планам федерального уряду баварські міністерства вимагають, зокрема, запровадження торгівлі квотами на викиди для будівель та транспорту. Крім того, за їх словами, мають бути передбачені варіанти газових систем опалення, які вже підготовлені до роботи на водні.

Читайте також:  Асоціація сховищ вважає, що зима закінчилася

Сьогодні о 05:16

Головне фото: Hendrik Schmidt/dpa

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :