Берлін хоче купити Vattenfall

0
91

Федеральна земля Берлін хоче купити підприємство центрального теплопостачання Vattenfall, яке планує перейти на альтернативні джерела енергії.

Берлін хоче купити Vattenfall

Варто зазначити, що попередньої вартості угоди поки що немає. Однак відомо, що Федеральна земля Берлін хоче купити Vattenfall, щоб мати більше впливу на газопостачання та центральне теплопостачання у місті.

Берлін хоче купити Vattenfall: причини та цілі

Варто відзначити, що в гонитві за отриманням суттєвої ролі на паливному ринку міста, Сенат Берліна розглядає низку угод.

Одна з них – придбання підприємства центрального теплопостачання Vattenfall. Інша – купівля акцій шведської групи берлінського постачальника електроенергії Gasag.

Мер Берліна Франциска Гіффай у бесіді з генеральним директором енергетичної компанії заявила, що бачить основну мету у визначенні курсу на прискорення переходу до опалювального сезону.

Крім того, за її словами, у співпраці з досвідченими промисловими партнерами профільні відомства матимуть можливість сформувати стратегію подальшого розвитку енергетичної галузі.

Безумовно, однією з ключових причин такого рішення є кліматична нейтральність Берліна. Місто позбавиться залежності від копалин тільки у разі модернізації всієї системи.

Гіффай наголосила: «Цей важіль для переходу до альтернативних джерел має велике значення для Берліна з його 1,3 мільйонами домогосподарств».

Берлін хоче купити Vattenfall, але незрозуміло, за яку суму

Сенатор з питань фінансів Берліна Даніель Везенер наголосив, що для оперативного енергетичного переходу Берліну необхідно оптимізувати інфраструктуру. Іншими словами, побудувати тіснішу комунікацію між джерелами енергії, співробітниками галузі, а також необхідними механізмами.

Федеральна земля Берлін хоче купити Vattenfall, щоб мати більше впливу на газопостачання.  Фото: Achim Wagner/shutterstock.com

Варто зазначити, що поки що інформації про можливу вартість угоди немає. На даний момент сенат та представники Vattenfall ведуть переговори. Ясно одне, що ніхто не має сумнівів у перспективності характеру рішення.

Тому що підприємство центрального теплопостачання давно оголосило про свій намір відмовитися від палива, що дуже важливо для Берліна.

Читайте також:  112 000 апеляцій щодо нарахування податку на нерухомість

До тепломережі Vattenfall у столиці ФРН підключено кілька великих електростанцій. В основному, вони спалюють газ і кам’яне вугілля, втім, за рідкісним винятком як паливо використовують біомасу. Vattenfall забезпечує гарячою водою та теплом 1,3 мільйона будинків.

Система центрального теплопостачання столиці є однією з найбільших у Західній Європі. Гаряча вода подається до домогосподарств трубопроводами, довжиною 1700 кілометрів.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :