Більшість «зелених» виступили за переведення АЕС до резерву

0
109

Політики підтримали пропозицію міністра економіки ФРН Роберта Хабека.

Більшість «зелених» виступили за переклад АЕС

Стало відомо, що більшість «зелених» виступили за переведення АЕС до резерву до 15 квітня 2023 року. При цьому члени партії висловилися проти закупівлі нових паливних стрижнів (ТВЕЛ) для атомних електростанцій Німеччини.

«Зелені» проголосували за переведення двох із трьох чинних німецьких АЕС «Ізар-2» (федеральна земля Баварія) та «Неккарвестхайм-2» (федеральна земля Баден-Вюртемберг) до резерву. Таким чином політики партії підтримали пропозицію міністра економіки Роберта Хабека («Зелені»).

Результати партійної конференції «Зелених»

Дискусія щодо подальшої роботи німецьких АЕС загострилася. У зв’язку із цим «зелені» підтримали Роберта Хабека. За задумом міністра, дві німецькі атомні електростанції повинні залишатися в резерві до 15 квітня 2023 року.

На думку Хабека, в умовах енергетичної кризи такий захід необхідний. У разі виникнення аварійної ситуації, АЕС, що залишилися, можна буде використовувати для задоволення потреби жителів Німеччини в енергії.

Більшість «зелених» виступили за переведення АЕС до резерву до середини квітня 2023 року.  Фото: Markus Distelrath / pixabay.com

Партійна конференція «Зелених» відбулася пізно ввечері у п’ятницю, 14 жовтня, у Бонні (федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія). Згідно з результатами голосування, абсолютна більшість членів партії схвалила ідею Роберта Хабека.

Водночас депутати наголосили на необхідності припинення роботи третьої діючої атомної електростанції «Емсланд» (федеральна земля Нижня Саксонія), яке заплановано на 1 січня 2023 року. «Зелені» політики також виступили проти пропозиції щодо закупівлі нових ТВЕЛів.

Більшість «зелених» підтримала переведення АЕС у резерв і виступила проти пропозиції ВДП

Політики партії «Зелені» заявили, що вони проти закупівлі нових паливних стрижнів — пропозиції, з якими раніше виступили депутати від ВДП. Зазначимо, що зараз обговорення цього питання в бундестазі не планується.

Таким чином, сотні політиків підтримали Рікарду Ланг та Оміда Нуріпура, які є співголовами партії «Зелені». Нагадаємо, що незадовго до партійного з’їзду Ланг заявила, що купівля нових ТВЕЛів означатиме перехід за “червону межу”, – раніше про це повідомив Spiegel.

Читайте також:  освоєно 2 із 100 мільйонів

Нуріпур також наголосив, що закупівля паливних стрижнів неможлива. І, таким чином, лідер «Зелених» виступив проти пропозиції щодо продовження терміну експлуатації АЕС до 2024 року, до якої наразі активно закликають депутати ВДП.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :