Біопсія шийки матки – покази до дослідження. Коли мова йде про біопсію, виникає багато питань – “А це боляче?”, “Чому ме…

0
29

🔺Біопсія шийки матки – покази до дослідження.
Коли мова йде про біопсію, виникає багато питань – “А це боляче?”, “Чому мені призначили біопсію?”, “В мене рак?”.❓

📌Що це за процедура?
Суть її полягає у вилученні невеликого зразка тканини для його вивчення. Процедура інвазивна і передбачає ретельно підготовку та денне перебування в стаціонарі. ✔️Призначається лише після огляду та кольпоскопії. Також необхідно здати ряд аналізів – загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, кров на резус-фактор, аналізи на гепатити та ВІЛ, кров на рівень згортання (коагулограма), аналізи на захворювання, що передаються статевим шляхом.

📌Які захворювання можна виявити за допомогою біопсії шийки матки?
✔️злоякісні, ракові утворення
✔️поліпи, кондиломи та інші новоутворення
✔️хронічні запалення піхвової області
✔️ектопію, дисплазію, метаплазію тощо

📌Наскільки болісна процедура?
Усе індивідуально та залежить від ділянки, з якої беруть зразок тканини. Біопсію проводять в основному під анестезією (переважно це місцеве знеболення). Також є кілька способів проведення маніпуляції.
✔️Гістологія (результати досліджень забраного зразка тканини) зазвичай відомі за 5-14 днів.Це залежить від завантаженості роботи лабораторії.

❗️Направлення на біопсію – це не ознака, що у вас серйозне гінекологічне захворювання. Це ще один спосіб виявити проблему (якщо вона є) ще на ранніх стадіях розвитку та вдало її усунути.
Детальніше про покази до біопсії, методи проведення та можливі ускладнення дивіться в картинках🔜
Бережіть себе та будьте здорові!❤️

Читайте також:  Нормальні виділення зі статевих шляхів.І чи відразу бігти до гінеколога?Почнемо з того чи можуть бути виділення в нор...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я