Бізнес у Берліні відкривають рідше

0
101

З-поміж зареєстрованих підприємств понад 19 тисяч визнано стартапами.

Фото: mohamed_hassan/pixabay.com

Бізнес у Берліні відкривають рідше останніми роками. Про це повідомило Статистичне управління Берліна-Бранденбурга (Statistisches Amt Berlin-Brandenburg).

Так, у першій половині цього року економічні служби Берліна зафіксували 20887 реєстрацій підприємств. За даними експертів, це на 3% більше, ніж у першій половині 2020 року, але на 7% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зазначається, що у 2020 році занепад стався через пандемію коронавірусу.

Бізнес у Берліні відкривають рідше: у яких сферах з’явилося найбільше підприємств

За інформацією статистиків, більша частина операцій припала на торгівлю, а також на технічне обслуговування та ремонт автомобілів (3834 реєстрацій та 3313 знять з обліку).

Багато операцій здійснено і у сфері будівництва – 3281 реєстрацій та 2640 знять з обліку. У сфері надання професійних та науково-технічних послуг зафіксовано 2477 операцій, а знято з обліку 1518 організацій.

Бізнес у Берліні відкривають рідше.  Фото: StartupStockPhotos / pixabay.com

Згідно з опублікованими даними, більшість підприємств – 19139 (або 91,6%) – були зареєстровані вперше. 14480 компаній повністю припинили своє існування і були зняті з реєстраційного обліку.

Бізнес у Берліні відкривають рідше: чоловіки реєстрували підприємства частіше

За даними статистиків, із 15 171 індивідуального підприємця понад 5 тисяч (або 33 %) були жінками.

6687 реєстрацій (або 44,1%) припало на іноземців. Ця ж категорія громадян зняла з обліку 4961 підприємство (39,4%).

Втрати німецького бізнесу від коронавірусу

Серйозного удару по економіці країни завдала пандемія коронавірусу. Сильно постраждали підприємці, зокрема, малий бізнес. Саме цей сегмент виявився незахищеним в умовах пандемії COVID-19.

За останні два роки малий і великий бізнес буквально виживали в умовах, що склалися. Деякі бізнесмени просто не справлялися з умовами, що швидко змінюються, і оголошували банкрутство. Багатьом довелося зіштовхнутися зі зростанням цін на енергію та енергоносії, а деякі взагалі почали працювати собі ж у збиток. Лише найстійкішим вдалося втриматися на плаву та зберегти свою справу.

Читайте також:  Чому Хабек та його партія зазнають труднощів

Про те, як комерсанти у Німеччині переживають кризу, наше видання розповідало раніше.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :