БОЛИТЬ ГОЛОВА ПЕРЕД МІСЯЧНИМИ… Жінки, які стикались з цим, повинні знати чому …

0
24

БОЛИТЬ ГОЛОВА ПЕРЕД МІСЯЧНИМИ…

🆘Жінки, які стикались з цим, повинні знати чому це відбувається. Неможливо виконувати повсякденну роботу. Чому?

🔻Зміни рівня естрогену (підвищення або зниження) можуть спровокувати головний біль, включаючи мігрень.
🔺Зміни рівня естрогену можуть бути результатом біологічних процесів (наприклад, менструація, вагітність або менопауза) або використання екзогенних гормонів (наприклад, контрацептиви, що містять гормони, запліднення in vitro).

🔺Мігрень – це тип головного болю, на який найбільше впливає естроген.

Патофізіологія поєднання естрогену та мігрені. Вважається, що патофізіологія мігрені пов’язана зі змінами в нейронних зв‘‘язках, які беруть участь у виникненні болю.

🔹Активація центральних шляхів болю, як від кори головного мозку, так і від стовбура мозку, стимулює судинну систему трійчастого нерва, яка пов’язує судини, викликаючи виділення запальних речовин. Є запалення➡️є біль🔴

🔹Вплив естрогену на захворюваність на мігрень — мігрень частіше виникає у жінок, ніж у чоловіків, що робить жіночу фізіологію одним із найпоширеніших факторів ризику. Поширеність мігрені втричі вища серед жінок, ніж чоловіків [14].
🔹Вік, коли поширеність серед жінок помітно починає зростати, припадає на ранню юність, що відображає початок менструації, і помітно знижується після менопаузи.

🟢Чи можна пацієнтам з мігренню використовувати контрацептиви, що містять естроген?
— Пацієнти, які страждають на мігрень без аури (МО), можуть безпечно використовувати контрацептиви, що містять естроген, включаючи пероральні таблетки, трансдермальні пластирі та вагінальні кільця. Особи з мігренню з аурою (МА) зазвичай не є кандидатами на естрогеновмісні контрацептиви.

Читайте також:  Уникаємо поширених помилок та як підготуватись до здачі PAP тестуЗгідно америк...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я