Британські батьки отримають 30 безкоштовних годин догляду за дітьми на тиждень

0
130

Уряд Великобританії має намір направити 4 млрд фунтів стерлінгів на підтримку промисловості догляду за дітьми. Влада планує дати матерям більше часу на роботу. Наразі догляд за дітьми у Британії є одним із найдорожчих у світі, передає Quartz.

Цей матеріал – частина нашого щоденного розсилання. Якщо ви хочете отримувати свіжу розсилку, підписуйтесь на неї тут і отримуйте її, де вам зручно (поштою або Telegram).

У новому бюджетному плані, озвученому Канцлером Казначейства Великобританії Джеремі Хантом, йдеться, що всі батьки, що працюють, матимуть право на 30 безкоштовних годин догляду за дітьми, які надаватимуться затвердженим постачальником. Цей захід діятиме для всіх дітей, які досягли 9-місячного віку, до того часу, поки вони підуть до школи.

Ці зміни багато важать для британських батьків. За даними уряду, витрати батьків на догляд за дітьми скоротяться на 60%, що еквівалентно тисячам фунтів стерлінгів на рік. На сьогоднішній день Великобританія є одним із найдорожчих місць у світі для народження дітей. У середньому сім'ї, в яких присутні обидва батьки, витрачають на догляд дітей майже 24% свого щомісячного заробітку.

Громадські діти давно просили уряд звернути увагу на проблеми батьків. За їхніми словами, відсутність належної підтримки заважає більшості людей повернутись до роботи після народження дитини. При цьому кар'єра багатьох жінок так ніколи не відновлюється до того рівня, який вони мали до виходу в декрет.

Читайте також:  Лікарі США заявили про небезпеку обтяжених ковдр для немовлят

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я