Бундестаг: боротьба за енергетичні резерви

0
95

Держдума обговорює можливості допомоги людям у боротьбі з кризою та продовжує ділити енергетичні резерви.

Боротьба за енергетичні резерви

Справа в тому, що серед представників політичних груп наростає напруга щодо Союзу. Намагаючись допомогти німецьким громадянам впоратися з кризою, Бундестаг ділить енергетичні резерви — боротьба триває не перший день.

Боротьба за енергетичні резерви серед політиків

Наприклад, керівник партії Зелених Астрід Роте-Байнліх зазначила, що за вихід із економічної ситуації, що склалася, відповідальність несуть усі політики. Саме тому вона вважає, що у парламенті немає місця суперечкам. Відповідно, боротьба за енергетичні ресурси має бути припинена найближчим часом.

Крім того, лідер парламентської групи заявила, що її колеги готові обговорити з ХДС пропозицію щодо збільшення спеціального фонду держави до 400 мільйонів євро.

Також Роте-Байнліх наголосила, що кошти з резерву можуть бути використані не лише для надання прямої фінансової допомоги.

За її словами, гроші цілком можуть бути спрямовані як інвестицій у технології відновлюваної енергетики. Тому що таким чином вони слугуватимуть вкладом у формування важливого переходу.

Боротьба за енергетичні резерви серед політиків Німеччини продовжується.  Фото: shirmanov aleksey/shutterstock.com

Де брати кошти на подолання кризи: боротьба за енергетичні резерви

Варто зазначити, що йдеться про спеціальний фонд, створений для боротьби з наслідками пандемії коронавірусу.

Парламентарії намагаються перерозподілити кошти таким чином, щоби вільні гроші можна було спрямувати на допомогу постраждалим від зростання вартості енергоносіїв.

Втім, на думку ХДС, наявних у фонді фінансів недостатньо. Тому до наявних 70 мільйонів євро необхідно додати 330 мільйонів євро із федерального резерву. Лише тоді вдасться створити спеціальний енергетичний банк у розмірі 400 мільйонів євро.

Слід зазначити, що гроші планують використовувати для підтримки середнього бізнесу, муніципальних підприємств, асоціацій та приватних підсобних господарств. Тому що багато політиків вважають це єдиним вірним та оперативним рішенням у поточній ситуації підвищеного економічного ризику.

Читайте також:  Тюрінгія створить фонд для енергетичного переходу

До речі, наприклад, у Тюрингії з такою ініціативою ХДС погодились. Представники бізнес-спільноти висловили радість нарешті реальному рішенню на столі переговорів.

Проте члени червоно-червоно-зеленої коаліції пропозицію колег розкритикували. Вони наголосили, що дізналися про ініціативу лише з газет.

Крім того, представники політичної групи кажуть, що у фонді Corona насправді залишилося менше ніж 60 мільйонів євро.

Безперечно, час має вирішальне значення для депутатів. Безперечно, боротьба за енергетичні ресурси незабаром завершиться. Бо вже у п’ятницю представники партій мають ухвалити рішення про створення спеціального фонду.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :