Бурі з градом обрушилися на виноградарів у Південному Бадені

0
43

Втрати, за попередніми оцінками, можуть становити від 60 до 90 %.

Бурі з градом обрушилися на виноградарів у Південному Бадені

Бурі з градом обрушилися на виноградарів у Південному Бадені

Сильні бурі з градом, що відбулися наприкінці минулого тижня, вплинули на виноградарів у Південному Бадені. У виноробному селі Бахлінген-ам-Кайзерштуль (район Еммендінгена) втрати, за попередніми оцінками, можуть становити від 60 до 90 %, повідомив у вівторок у Фрайбурзі керуючий директор Асоціації виноградарів Бадена Хольгер Кляйн.

Згідно з оглядом асоціації, іншими постраждалими громадами є Тенінген та Еммендінген у районі Мундінген, а також Мюльхайм та Аугген у Маркгрефлерланді (район Брейсгау-Хохшварцвальд). “На місцях ситуація дуже різна”, – сказав Кляйн. Про ситуацію в Бахлінгені раніше повідомляв Südwestrundfunk (SWR).

“У нас на фермі величезні збитки”, – сказав dpa винороб Крістоф Траутвайн з Бахлінгена. За його словами, втрати досягають позначки 100% залежно від ситуації. “На щастя, у нас є страховка від граду”, – сказав виноградар.

Гроза призвела до вітряної погоди на дорогах у Південному Бадені у п’ятницю. Градини діаметром від 1 до 3 сантиметрів сипалися протягом кількох хвилин.

Читайте також:

Читайте також:  Хабек знову називає кадрове рішення помилкою

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :