Частка екологічно чистих яєць у Тюрінгії

0
63

Закритий вміст курей продовжує домінувати у виробництві яєць у Тюрингії з часткою 69%, лише трохи менше шести відсотків місць, де вони утримуються, відповідають органічним стандартам.

Частка екологічно чистих яєць у Тюрингії – 6%

Частка екологічно чистих яєць у Тюрингії – 6%

Закритий вміст курей продовжує домінувати у виробництві яєць у Тюрингії з часткою 69%, лише трохи менше ніж 6% місць, де вони утримуються, відповідають «органічним стандартам». Це випливає із даних, опублікованих у четвер Державним статистичним управлінням в Ерфурті.

Традиційно у великодні дні сім’ї фарбують та ховають безліч яєць, які є вісниками весни. Близько чверті курей у Тюрінгії у цей час утримуються на відкритому повітрі. “Частка різних типів господарства була досить стабільною”, визначили статистики.

Кожен житель Тюрінгії міг би споживати в середньому чотири яйця домашнього розведення на тиждень

Великі господарства, що мають не менше 3 000 місць, у 2022 році могли містити близько 1,8 мільйона курей, за даними земельного відомства – невелике зниження на 0,4 %. Ці потужності використовували в середньому на 84%. Загалом кури дають стільки яєць, що кожен мешканець Тюрінгії теоретично міг би споживати в середньому чотири яйця на тиждень від домашнього розведення.

У середньому минулого року утримувалося близько 1,5 мільйона курей-несучок, які дали загалом 464 мільйони яєць. У порівнянні з 2021 роком кількість курей скоротилася приблизно на 2300 голів, або на 0,2%. Кількість знесених яєць скоротилася набагато більше – приблизно на 18 мільйонів або 4%. Це означає, що не кожна курка знесла по яйця на день, як обіцяє пісня, а в середньому 303 яйця на рік.

За даними, кури в Тюрингії, як і раніше, утримуються невеликими групами в так званих «збагачених клітинах».

Читайте також:  Більшість «зелених» виступили за переведення АЕС до резерву

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :