Часткова мобілізація: підтвердили смерті перших мобілізованих

0
200

Часткову мобілізацію в Росії було оголошено 21 вересня. Влада РФ підтвердила інформацію про перших загиблих серед мобілізованих.

часткова мобілізація / Bumble Dee / shutterstock.com

Російська влада вперше визнала смерті у війні на території України тих військових, які були призвані в рамках так званої часткової мобілізації. Про це розповіла журналістка Маша Майєрс у четвер, 13 жовтня, в ефірі Stratera Show на радіо Голос Берліна. Нагадаємо, часткову мобілізацію в РФ було оголошено 21 вересня.

Часткова мобілізація: що відомо про особи загиблих росіян?

«Уже кілька днів у ЗМІ та соцмережах обговорюють ім’я Євген Бізяєв. Це мобілізований мешканець Краснотур’їнська (Свердловська область). Спочатку пішла інформація про те, що він справді загинув, що його було вбито в Україні. Потім відповідно з’явилися повідомлення, що всі переплутали. Нібито, він не загинув, він поранений і перебуває у шпиталі. І ось щойно пішли повідомлення з посиланням на телеканал «Дощ», який у соцмережі «Однокласники» виявив запис дружини того самого Євгена Бізяєва, Олени. На своїй сторінці вона написала про смерть чоловіка: «10 жовтня 2012 року загинув під час виконання завдань під час спеціальної військової операції на території України. Євген Валерійович наш улюблений, дорогий, чуйний, наш найкращий, єдиний, наш рідний татко, чоловік, син, братик, наш найкращий, відданий у світі друг Євген Бізяєв».

Його мобілізували 28 вересня. За кілька днів його відправили на територію України. Його родичі дізналися про загибель Євгена із соцмереж. Однак потім у військкоматі його мати запевнили, що син поранений і залишився живим. Тепер підтвердили його смерть. Ось це та нова реальність, у якій живе російське суспільство після оголошення тієї самої так званої часткової мобілізації», — каже Маша Майєрс.

Читайте також:  ЛГБТ-пари на Кубі одружуються за новим законом

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 15:00 до 17:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :