Чоловік японської принцеси склав іспит на юриста з 3 рази

0
279

Кей Комуро, одружений з японською принцесою Мако, отримав шанс на юридичну кар’єру в Нью-Йорку.

Чоловік японської принцеси склав іспит.  Фото: Rodnae Productions/pexels.com

Чоловік японської принцеси склав іспит на юриста з третьої спроби. В результаті Кей Комуро отримав шанс стати постійним членом однієї із колегій адвокатів у Нью-Йорку.

Чоловік японської принцеси склав іспит: Комуро набрав прохідний бал

Кей Комуро отримав право стати повноцінним юристом у США. І тому він був зобов’язаний пройти спеціальний іспит, який підтверджує це право. Однак подолати рубіж у 75 відсотків правильних відповідей йому вдалося не одразу.

Чоловік японської принцеси склав іспит юриста.  Фото: Evgeny Tchebotarev/pexels.com

Як уточнює CNN, цей результат не є несподіваним. Справа в тому, що складний іспит виявляється не під силу майже чверті тих, хто його здає. Так, цього року 23% із 1600 претендентів не впоралися з екзаменаційними випробуваннями.

Ім’я Комуро з’явилося у списку тих, хто пройшов атестацію на право адвокатської діяльності в Нью-Йорку в жовтні. Це сталося незабаром після того, як японська преса звернула увагу на його нездатність пройти тести. Раніше він намагався зробити це у липні 2021 року та лютому 2022 року.

Тепер Кей Комуро отримав шанс на продовження професійної кар’єри у престижній юридичній компанії Lowenstein Sandler та право на те, щоб стати її постійним членом.

Чоловік японської принцеси склав іспит: Японія пишається «простолюдином»

Комуро вже багато років є об’єктом захоплення та пильної уваги у своїй рідній Японії. Причина народного кохання: просте походження Кея. З його одруженням пов’язаний ще один скандал. Принцеса Мако, племінниця імператора Нарухіто, взяла прізвище чоловіка. У зв’язку з цим вона більше не є членом імператорської сім’ї.

Комуро отримав ступінь доктора права (JD) у юридичній школі Фордхемського університету у травні 2021 року. Минулого року він працював співробітником у штаб-квартирі Lowenstein Sandler.

Читайте також:  чи може повторитися Карибська криза

Його успіх на іспиті в колегію адвокатів відкриває йому шлях до підвищення до юриста Lowenstein. Однак наразі журналістам не вдалося отримати коментарів із цього приводу ні від компанії, ні від самого Комуро.

Lowenstein Sandler займає 140 місце за величиною юридичної фірми в країні і 103 місце за виручкою юридичних фірм США з 392 мільйонами доларів в 2021 році.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я