Чи має розмір значення? Мова піде не про те, що подумала більшість, а про гінекологічне дзеркало. Хоча візуально на дзе…

0
17

🔺Чи має розмір значення?

☝️Мова піде не про те, що подумала більшість, а про гінекологічне дзеркало. Хоча візуально на дзеркало цей інструмент мало схожий.

✔️Під час огляду гінеколог може використовувати різні інструменти. Але гінекологічне (вагінальне) дзеркало тримає першість. Його використовують для огляду слизовох оболонок внутрішньої стінки піхви. Конструкція дозволяє розширювати піхву до потрібних розмірів.

❗️Але ж ми не можемо використовувати вагінально дзеркало одного розміру для жінок, які народжували, і для незайманих дівчат. Саме тому існує декілька розмірів вагінальних дзеркал. Градація схожа з розмірною сіткою одягу:
➖XS – діаметром до 23 мм. Призначене для огляду дівчаток і підлітків;
➖S – діаметром 23 мм. Призначене для огляду молодих дівчат та незайманих;
➖M – діаметром 25 мм. Призначене для огляду худорлявих жінок і у випадках, коли немає потреби в значному розширенні стінок піхви;
➖L – діаметром 30 мм. Призначене для жінок з широким тазом чи при необхідності значного розширення.

📍Якщо розмір дзеркала підібраний правильно і лікар має досвід його використання, то пацієнтка не відчує болю. Тому наголошую – на прийомі у гінеколога будьте відверті, не приховуйте інформацію про сексуальне життя. Бо так само коли дзеркало замале, то такий огляд може бути неінформативним.
Отже так, розмір має значення!😎

📌Нагадую, що профілактичні огляди має проходити кожна жінка хоча б раз на рік.
Для запису до мене звертайтесь безросередньо в директ або ж за номером
📞+38 (067) 254 25 00.
Бережіть себе та будьте здорові.❤️

Читайте також:  Сексуальна дисфункція – як лікувати?В силу переконань багато хто вважає, що про...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я