Чи варто зараз купувати нерухомість у Німеччині

0
106

Чому зараз вигідно купувати нерухомість у Німеччині?

Купувати нерухомість у Німеччині

У Німеччині знижуються ціни на нерухомість, тож потенційні покупці починають активніше діяти. На ринку одночасно розвивається дві тенденції – з одного боку, падіння попиту та вартості, з іншого – зростання ставок за процентними кредитами. У Focus Online розповіли, чи варто зараз купувати нерухомість у Німеччині.

За даними платформи нерухомості McMakler, у Німеччині з липня до вересня спостерігається зниження цін на нерухомість. Так, у середньому у країні знизилися ціни на 0,3% за останні місяці. Експерти вважають, що тенденція триватиме не так довго – у 2022 році ціни знову можуть почати зростати. Тому потенційним клієнтам радять якнайшвидше купувати нерухомість у Німеччині.

В яких землях найвигідніше купувати нерухомість у Німеччині

Ціна нерухомості в Німеччині відрізняється по федеральних землях. Тому в деяких місцях покупка буде особливо вигідною.

Рейтинг серед великих федеральних земель

  • Гамбург – 1,2%;
  • Бремен – 1,0%;
  • Берлін – 0,9%.

Крім того, дослідники порівняли ціни і у семи найбільших містах. Наприклад, найсильніше квартальне зниження цін зафіксували у Штутгарті — ціни за квадратний метр становили 5776 євро, тобто зниження на 1,6%. Також ціна на нерухомість знизилася в Гамбурзі – на 1,2% до 5699 євро, у Франкфурті-на-Майні – на 1,1% до 6184 євро.

 Експерти рекомендують зараз купувати нерухомість у Німеччині.  Фото: Aleksejs Bocoks/aussiedlerbote.de.

З іншого боку, падає на купівлю нерухомості у країні. В умовах енергетичної кризи німці не так охоче роблять великі покупки, тому заповітна мрія відкладається. Наприклад, у третьому кварталі купівельний попит у країні знизився приблизно на 9%.

Майбутнє зростання цін на нерухомість

Однак поряд із падінням попиту та вартості підвищуються відсоткові ставки за кредитами. Високий рівень інфляції у єврозоні призводить до того, що Європейський центральний банк (ЄЦБ) підвищує процентні ставки. Підвищення відсоткових ставок впливає ціни в будівельному секторі.

Читайте також:  Аеропорт Мюнхена: у неділю та понеділок руху не буде Масштабний попереджувальний страйк також зачіпає авіапасажирів у Мюнхені. Вони мають бути готовими до скасування рейсів уже в неділю. Сьогодні о 17:04

Крім того, експерти очікують, що ціновий стрибок не завжди буде спрямований на користь покупців. Міхаель Нойман, член правління компанії Dr. Klein вважає, що в 2022 році ціни знову зростуть. На його думку, основною причиною цього стане дефіцит житлової площі в країні. Тому він радить готуватися до вищих цін на будівництво, а також купівлю нерухомості. Отже, здійснювати свою мрію щодо придбання будинку потрібно якнайшвидше.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :