Число голодуючих у всьому світі збільшилося

0
251

Глобальні кризи завадили здобути перемогу у боротьбі з голодом.

Число голодуючих у всьому світі

Число голодуючих у всьому світі різко збільшилося. Так, за даними Welthungerhilfe, кількість людей, які їдять надто мало, зросла приблизно до 830 млн. Прогрес у боротьбі з голодом припинився через масштабні кризи: кліматичну кризу, пандемію COVID-19, конфлікт на території України.

Глобальна боротьба з голодом зазнає поразки: кількість голодуючих у всьому світі збільшилася з 811 до 828 млн. порівняно з минулим роком. За даними поточного Індексу світового голоду, ситуацію посилили кілька послідовних криз.

Число голодуючих у всьому світі різко зросло: «криза перетворюється на катастрофу»

У світі з 828 млн. голодуючих 193 млн. страждали від гострого голоду. Крім того, нинішні воєнні дії в Україні лише посилюють ситуацію. Конфлікт впливає на постачання продовольства, ціни на пальне та продукти харчування. Усі ці нові труднощі «перетворюють кризу на катастрофу». Наразі Україна експортує значно менше зерна, що спричиняє нові проблеми для голодуючих регіонів.

Число голодуючих у всьому світі різко збільшилося.  Фото: Prostock-studio/Shutterstock.com.

Сучасні проблеми лише ускладнюють становище країн, які не один рік боролися з недоїданням населення. Однак влада країн досі дотримується основної концепції ООН — повністю перемогти голод до 2030 року. Хоча в деяких регіонах ця мета стає дедалі віддаленішою.

Де найвищий рівень голоду

Для дослідження Welthungerhilfe склала рейтинг 121 країни, де враховувалися такі показники: рівень недоїдання, дитячої смертності, виснаження, затримки зростання дітей. Так, у 35 країнах голод – серйозна проблема. Дуже небезпечна ситуація у 9 країнах.

Так, найвищі показники рівня голоду у Південній Азії та Африці на південь від Сахари. Більше того, особливо драматична ситуація на Африканському Розі, тут найсильніша посуха за останні десятиліття призвела до проблем із продовольством. У п’яти країнах рівень голоду на тривожному рівні: у Центральноафриканській Республіці, Чаді, Демократичній Республіці Конго, Мадагаскарі, Ємені. Наприклад, у Ємені 41,4% населення недоїдають, у регіоні нещодавно закінчилася громадянська війна.

Читайте також:  Китай збирає зразки ДНК у тибетців

У Латинській Америці та країнах Карибського басейну проблема голоду також потребує втручання. Наприклад, у Гаїті 47,2% населення недоїдає. У світовому індексі країна посідає 116 місце.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я