Cropenergies виграє від високих цін на етанол

0
94

У другому кварталі виробник біопалива Cropenergies збільшив продаж майже вдвічі через ціни на етанол.

Cropenergies виграє від високих цін на етанол

Справа в тому, що виторг виробника біопалива зріс до 450 мільйонів євро. Як пояснюють фахівці, Cropenergies виграє від найвищих цін на етанол.

Справа в тому, що етанол піднявся в ціні, завдяки чому і став підмогою виробника. Крім того, за інформацією економістів, вплив могло надати збільшення продажів продуктів, що містять білки і кормів.

Крім того, дочірня компанія Südzucker підтверджує, що досить добрі показники має операційний результат. У цій частині Cropenergies також досягла нового рекорду в 93 мільйони євро. Варто зазначити, що ще рік тому показник навряд чи перевищував 23 мільйони євро.

Cropenergies виграє від високих цін на етанол за результатами серпня.  Фото: Terelyuk/shutterstock.com

Cropenergies страждає від енерговитрат: прогноз на рік

Слід зазначити, що компанія Cropenergies зробила прогноз на рік. Незважаючи на збільшення виторгу, представники виробника біопалива відзначають великий тиск на витрати. Безумовно, ключовим фактором ризику та економічних побоювань є зростання вартості сировини та енергоносіїв.

Тому, як компанія заявляла раніше, вона перевіряє завантаження власних заводів. Тому що виробництво потребує великої кількості енергоресурсів. У середині вересня з’явилася інформація, що Cropenergies може призупинити роботу низки підприємств.

По-перше, через енергетичну кризу. По-друге, через високу конкуренцію, з якою в умовах зростання інфляції корпорація навряд чи справляється.

Справа в тому, що в Німеччині вартість біопалива знижується, незважаючи на позитивні серпневі результати. Основною причиною є велика кількість імпортованого етанолу зі США та Бразилії.

Нагадаємо, що при згадці про зупинку виробництва йшлося про завод у Вілтоні. При цьому виробнича потужність підприємства становить 400 тисяч кубічних метрів відновлюваного етанолу на рік. Проте, за даними Cropenergies, завод може бути закритий уже у січні 2023 року.

Читайте також:  Пітер Берінгер (АдГ) дав економічний прогноз на 2023 рік

Також варто зазначити, що дочірня компанія Südzucker закликає політиків оперативно надати допомогу енергоємним підприємствам. На думку представників корпорації з виробництва цукру та вуглеводів, це необхідно для створення рівних конкурентних умов на ринку.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :