Ціна на золото зростає до рекордного максимуму після рішення ФРС

0
40

Ціна на золото відреагувала на рішення ФРС із монетарної політики значним зростанням цін і продовжила зростати. Пізнього ранку тройська унція (31,1 грама) торгувалася на Лондонській біржі по 1980 доларів США. З моменту опублікування рішень ФРС США напередодні ввечері дорогоцінний метал подорожчав приблизно на 1,7 відсотка або близько 30 доларів. Таким чином, ціна на золото продовжила зростання до рекордного максимуму, якого востаннє було досягнуто 2020 року на позначці 2075 доларів США.

Федеральна резервна система США продовжила свою боротьбу з високою інфляцією черговим підвищенням процентної ставки у середу ввечері, незважаючи на нещодавні потрясіння у банківському секторі. Водночас, американська монетарна влада дала зрозуміти, що подальшого підвищення відсоткових ставок цього року навряд чи варто очікувати.

Перспектива припинення підвищення процентних ставок у США найближчим часом чинила тиск на долар США, що підвищило ціну на золото. Оскільки золото торгується на світовому ринку в американській валюті, ослаблення долара робить дорогоцінний метал дешевшим. Це створює підвищений попит і зазвичай штовхає ціну нагору.

«Якщо враження, що фаза підвищення відсоткових ставок добігає кінця, зміцниться, золото, як і раніше, матиме попит», – прокоментував те, що відбувається, трейдер з дорогоцінних металів Олександр Зумпфе з Heraeus. За його оцінкою, ціна золота вище 2000 доларів у цьому випадку також знову стане можливою. Цього тижня ціна золота ненадовго піднялася вище за цю позначку в ході банківських потрясінь.

Читайте також:  Китайська Cosco отримає частку у терміналі порту Гамбурга

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :