Циклон обрушився на Бангладеш: є жертви

0
210

Постраждалі райони залишилися без світла та телефонного зв’язку.

Циклон обрушився на Бангладеш

Циклон Сітранг обрушився на узбережжі Бангладеш і спричинив смерть дев’яти людей. За даними офіційних представників, внаслідок стихійного лиха деякі райони залишилися без електрики.

На Бангладеш обрушився циклон: потерпілі райони поринули у пітьму

Як виявилось, рятувальним службам вдалося перевезти близько мільйона людей у ​​безпечні райони. Але, незважаючи на масову евакуацію, проведену до того, як страшний циклон обрушився на західне узбережжя, точну кількість жертв назвати поки що не вдалося. Повідомляється, що влада зможе оцінити повний масштаб трагедії лише після повного відновлення зв’язку з постраждалими районами.

За словами місцевих жителів, цієї ночі люди провели в повному страху. Постраждалі райони поринули у темряву, а сильні пориви вітру зруйнували будинки та повалили дерева.

Крім того, сильні опади спричинили повінь у столиці держави. На затоплених вулицях міста Дакка тимчасово припинено роботу громадського транспорту.

Зміна клімату призводить до масштабних руйнувань

За словами представників некомерційної благодійної організації ActionAid, надзвичайні ситуації, спричинені повенями та посухою, у 2022 році призвели країни Південної Азії до справжньої катастрофи.

Як відомо, Бангладеш вважається однією з найкліматичніших держав у світі. Згідно з дослідженням Інституту Світового банку, щорічно близько 3,5 млн жителів Бангладеш наражаються на ризик повеней. Зокрема, природні катаклізми загрожують сільському господарству, інфраструктурі та чистому водопостачанню.

Так, мусонні дощі в червні обрушилися на Індію та Бангладеш і спричинили сильні повені. Паводкові води затопили величезні території та залишили кілька мільйонів людей без продовольства та медикаментів.

Читайте також:  Південна Корея посилить підтримку провідних галузей країни

Втім, останнім часом екстремальні погодні умови призводять до масштабних руйнацій у всьому світі. Наприклад, повені в Нігерії забрали життя 500 людей. А також спровокували голод в інших країнах Африки.

Внаслідок повеней у Сирії багато мешканців постраждали від поширення холери. Як зазначають представники Всесвітньої організації охорони здоров’я, природні катаклізми у країнах з нерозвиненою системою водопостачання часто-густо збільшують ймовірність виникнення спалаху інфекційного захворювання. Зокрема, різних шкірних та кишкових інфекцій.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я