Dax виріс до 13 000 пунктів, але є нюанс

0
95

Гарні настрої на американському фондовому ринку вплинули на німецьку.

Dax виріс до 13 000

Dax виріс до 13 000 пунктів у вівторок. Торги закрилися на 0,94% вище за цей рівень, досягнувши 13 052,96 пункту. У свою чергу MDax збільшився на 2,43% до 23 807,17 пунктів.

Експерти вважають, що фондовий ринок Німеччини слідує позитивної тенденції на Уолл-стріт. Справа в тому, що інвестори сприйняли квартальні звіти великих корпорацій.

Крім того, стимул додали чутки про наміри Федеральної резервної системи підвищити ключову процентну ставку на менший відсоток у найближчому майбутньому.

Dax виріс до 13 000 пунктів: успішні акції

Оцінка бізнес-клімату Ifo для Німеччини мало вплинула на фондовий ринок. Економічні настрої у Німеччині лише трохи погіршилося у жовтні.

Хороше зростання показали акції SAP, які зросли на 6,5% нижче найкращих показників у Dax. Експерти впевнені, що зростання акцій найбільшого в Європі виробника програмного забезпечення пов’язане зі слабким євро.

Проте акції Adtran показали максимальне зростання, оскільки злетіли на 12%. Американський постачальник телекомунікаційного обладнання показав кращі результати, ніж очікувалося в третьому кварталі завдяки попиту, що зберігається.

Акції цих компаній впали

З іншого боку, папери Covestro впали на 3,7%. Компанія знизила прогноз прибутку і це позначилося на настроях інвесторів.

Dax виріс до 13 000 пунктів у вівторок.  Фото: Maurice NORBERT/shutterstock.com

Акції Adidas також втратили у ціні більш ніж 3%. У вівторок виробник спортивних товарів та одягу припинив співпрацю з американським репером Каньє Вестом через його антисемітські заяви. Проте акції Puma також втратили 2,4%.

На такий самий відсоток упали акції Linde. Ймовірно, запланований відхід з Франкфуртської фондової біржі виявився тягарем для компанії. Тепер хімічна компанія торгуватиме лише на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Крім того, облігації показали найгірший результат. Зокрема, їхня прибутковість впала з 2,32% до 2,19%. При цьому індекс облігацій Rex зріс на 0,45% – до 126,97 пункту. Федеральне майбутнє зросло на 1,53% до 138,40.

Читайте також:  Банківські потрясіння не вплинуть на економіку

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :