Dax за результатами торгів вийшов у плюс

0
118

Dax за результатами торгів досяг 12 355,58 пунктів, наблизившись до денного максимуму.

Dax за результатами торгів

Тим самим, провідний німецький індекс пом’якшив інфляційний шок. Справа в тому, що за результатами торгів Dax зріс на 1,51 відсотка. В результаті його показник можна порівняти із денним максимумом.

Справа в тому, що до закриття торгів провідний німецький індекс Dax зріс на 1,51 відсотка. Таким чином, він досяг показника 12355,58 пункту. Це практично денний максимум.

До речі, MDax для середніх компаній також виріс і став 22225,91 пункту.

До зростання Dax підштовхнуло підвищення процентних ставок США

Незважаючи на те, що інфляція в Америці має тенденцію до зниження, зменшення рівня цін на продовольство незначне. Варто зазначити, що порівняно з попереднім місяцем у вересні вартість споживчих товарів збільшилася на 8,2 відсотка.

Хоча аналітики очікували підвищення рівня інфляції лише на 8,1 відсотка. Притому що ще у серпні вартість товарів та послуг стала більшою на 8,3 відсотка.

Dax вийшов у плюс за результатами торгів.  Фото: Video Media Studio Europe/shutterstock.com

Варто зазначити, що перспектива ще одного значного зростання ставок підштовхнула до стрибка акцій європейських банків.

Наприклад, у Німеччині цінні папери Deutsche Bank у верхній частині індексу Dax зросли на 7,3 відсотка, а акції Commerzbank зросли на 4,8 відсотка за MDax.

Так, провідний індекс єврозони EuroStoxx 50 додав майже 1 відсоток до 3362,40 пункту. Варто зазначити, що його паризький аналог виявився приблизно на такому рівні.

У свою чергу, британський індекс FTSE 100 збільшився помірно після закінчення торгів. Таким чином, фондова біржа завершила роботу із досить оптимістичним прогнозом.

До речі, курс євро також останнім часом вселяє надії. Тому що завдяки покращеному настрою на фінансових ринках він досяг рівня 0,9781 долара США.

Читайте також:  працівники роздрібної торгівлі мають отримувати більше

Раніше Європейський центральний банк встановлював курс на 0,9739. До речі, до цього показник був ще нижчим на 0,0033 пункту. Таким чином, долар коштував 1,0268 євро.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :