Dax знизився перед рішенням ЄЦБ

0
50
У четвер між рішеннями щодо відсоткових ставок, прийнятих важливими центральними банками, Dax опинився під тиском. Провідний індекс пішов у мінус до 0,76 відсотка у перші хвилини на позначці 15 694,72 пункту. Таким чином він наблизився до нижньої межі свого діапазону останніх тижнів, який досяг піку на рівні 16 000 пунктів. Індекс MDax середніх німецьких акцій впав на 0,60 відсотка до 27 269,08 пунктів у четвер, тоді як базовий індекс єврозони EuroStoxx 50 також знизився.

Напередодні ввечері Федеральна резервна система США вдесяте поспіль підвищила ключову процентну ставку, але залишила відкритим подальший курс грошово-кредитної політики. У своїй заяві про рішення щодо відсоткової ставки монетарна влада виключила важливий фрагмент, згідно з яким слід очікувати подальшого підвищення відсоткових ставок. Проте, додаткове підвищення ставок було прямо виключено. Внаслідок цього американські фондові індекси завершили день на низькому рівні.

У Німеччині щоденний порядок денний у четвер насичений квартальними звітами та економічними даними. Головною подією стане рішення Європейського центрального банку (ЄЦБ) щодо ключових процентних ставок, яке відбудеться на початку дня. Вважається, що монетарна влада Єврозони знову поверне гвинт процентної ставки.

Читайте також:  можлива більш рання відмова від вугілля

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :