Де збудують новий балтійський термінал ЗПГ

0
44

Противники будівництва терміналу ЗПГ за п’ять кілометрів від Селліна змусили федеральний уряд поступитися. Де тепер будувати?

Де збудують новий балтійський термінал ЗПГ - варіанти

Де збудують новий балтійський термінал ЗПГ – варіанти

Після відмови уряду Німеччини від участі у проекті в Селліні, дебати про альтернативні місця для іншого терміналу зрідженого природного газу в Балтійському морі набирають обертів. Де збудують новий балтійський термінал ЗПГ – це питання хвилює багатьох. Виступаючи в п’ятницю в парламенті землі Шверін, міністр економіки Райнхард Майєр (СДПН) підтвердив готовність Мекленбурга-Передньої Померанії зробити свій внесок у забезпечення надійного енергопостачання Німеччини.

Однак, за його словами, федеральний уряд має спочатку довести необхідність додаткового імпортного терміналу та виявити велику прозорість у всіх своїх планах на майбутнє.

“Своїми діями федеральний уряд як замовник та енергетична компанія RWE як підрядник вже втратили довіру, особливо серед мешканців острова Рюген у Балтійському морі”, – розкритикував Майєр. Противники будівництва терміналу ЗПГ за п’ять кілометрів від Селліна змусили федеральний уряд поступитися. Минулого тижня вже розпочалися неоголошені підготовчі роботи на місці будівництва, що викликало нові протести.

Перевага надається порту Мукран на Рюгені

За словами Мейєра, зараз перевага надається порту Мукран на Рюгені. Однак також розглядаються Росток та місця, розташовані далі від східного узбережжя Рюгена. Необхідно завжди брати до уваги вплив на природу та навколишнє середовище, а також на туризм, що є життєво важливим для Рюгена. Рішення ще не ухвалено. “Ми не робитимемо нічого, що повністю суперечило б інтересам землі Мекленбург – Передня Померанія”, – запевнив Майєр.

ХДС висловив сумнів щодо необхідності будівництва ще одного терміналу ЗПГ у Балтійському морі, враховуючи нинішню ситуацію. AfD виступила за проведення переговорів з Росією, щоб знову отримувати російський природний газ несправними балтійськими газопроводами. У відповідь на початок агресивної війни Росії проти України постачання енергоносіїв із Росії було припинено.

Читайте також:  Uniper зазнає мільярдних збитків

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :