Державний борг Німеччини побив рекорд

0
49

Державний борг виріс до нового максимуму наприкінці минулого року. Як повідомило Федеральне статистичне управління за попередніми даними, на кінець 2022 року федеральні, земельні та місцеві органи влади, а також органи соціального забезпечення заборгували близько 2,37 трильйона євро.

За даними статистиків з Вісбадену, заборгованість на два відсотки перевищила рівень кінця 2021 року та досягла нового максимуму. Борг на душу населення останнім часом становив 28155 євро.

Борг федерального уряду на кінець 2022 року зріс на 4,6 відсотка, порівняно з аналогічним періодом минулого року. «В основному це пов’язано з зростанням потреб у фінансуванні, що продовжується, в результаті пандемічної ситуації останніх років і поточної енергетичної кризи», – заявили статистики.

Станом на кінець 2022 року заборгованість земель була на п’ять відсотків меншою. “За винятком Саксонії-Анхальт, всі землі змогли скоротити свою заборгованість у 2022 році порівняно з кінцем 2021 року”, – повідомили у відомстві. Борги муніципалітетів на кінець 2022 зросли на 4,4%.

Сьогодні о 09:02

Заголовне фото: Arne Dedert/dpa

Читайте також:  Німеччина заощаджує менше газу, ніж інші країни ЄС

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :