Deutsche Bank повідомив про мільярдний прибуток

0
90

Незважаючи на кризи та високий рівень інфляції.

Deutsche Bank повідомив про мільярдну

Війна в Україні, рекордна інфляція та загроза рецесії свідчать про те, що економічна та фінансова невизначеність наростає. Проте Deutsche Bank повідомив про мільярдний прибуток у третьому кварталі 2022 року.

Deutsche Bank передусім виграв від підвищення процентних ставок. “Ми відчуваємо, що добре підготовлені”, – заявив генеральний директор банку Крістіан Шьюїнг.

Deutsche Bank повідомив про мільярдний прибуток: рекордний дохід з 2006 року

Після несподіваного мільярдного прибутку у третьому кварталі керівництво Deutsche Bank заявило про готовність до очікуваної рецесії. Банк “повністю виконав поставлені перед ним завдання на 2022 рік”, – заявив Шьюїнг.

З липня до вересня до сплати податків банку вдалося заробити 1,6 млрд євро. Це майже втричі більше, ніж за аналогічний період 2021 року. За даними статистики, це максимальний дохід за третій квартал із 2006 року.

У результаті чистий прибуток акціонерів становив 1,1 млрд євро. Це у шість разів більше за ту суму, яку банк отримав у третьому кварталі 2021 року.

Доходи банку збільшаться до 30 млрд євро до 2025 року

До 2025 року загальний дохід банку має зрости приблизно до 30 млрд євро. Фінансовий директор Deutsche Bank Джеймс фон Мольтке висловив упевненість у тому, що банк досягне поставленої мети, незважаючи на велику економічну невизначеність.

У третьому кварталі 2022 року виторг банку збільшився на 15% і досяг 6,9 млрд євро. Насамперед Deutsche Bank виграв від підвищення процентних ставок. Крім цього, банк отримав значний дохід від торгових операцій з активами з фіксованою прибутковістю.

Deutsche Bank повідомив про мільярдний прибуток у третьому кварталі 2022 року.  Фото: Viachaslau Krasnou / shutterstock.com

На цьому фоні скорочення штату банку виявилося не таким масовим, як планувалося спочатку. Нагадаємо, що рішення про нього було ухвалено ще у 2019 році. Так, за третій квартал кількість працівників на повній зайнятості зросла на 1641 в порівнянні з попереднім кварталом і склала 84556.

Читайте також:  Хабек радить не встановлювати нові системи опалення

При цьому спочатку передбачалося, що кількість співробітників Deutsche Bank скоротиться на 18 000 до 74 000 до кінця 2022 – повідомляє RND. “З 2019 року справи у компанії йдуть краще, ніж ми очікували”, – додав фон Мольтке.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :