Deutschlandticket: хто заощадить найбільше

0
44
Споживачі Нижньої Саксонії з понеділка можуть скористатися загальнонаціональним квитком на місцевий транспорт за 49 євро на місяць. Це означає, що іноді можливе значне зниження цін. Але є й деякі відмінності, порівняно з попередніми квитками. Deutschlandticket: хто заощадить найбільше?

Абонемент за 49 євро починає діяти з 1 травня та покликаний зрівнятися з популярним квитком за 9 євро, який минулого літа пропонувався лише на обмежений період три місяці. Він покликаний зробити громадський транспорт більш привабливим з погляду ціни та спонукати багатьох людей пересісти з автомобілів на автобуси та поїзди. З іншого боку, Deutschlandticket – це модель абонементу, який можна скасувати на місяць.

Міністерство транспорту в Ганновері не змогло сказати, скільки квитків було продано на даний момент. Швидше за все, це буде важко встановити, оскільки клієнти можуть купувати їх централізовано, наприклад, через Deutsche Bahn. Згідно з власною інформацією, в системі Bremer Straßenbahn AG є близько 18 000 Deutschlandtickets, з яких близько третини є новими клієнтами – Verkehrsverbund Region Braunschweig (VRB) зареєстрував таку саму кількість, також з високою часткою нових клієнтів в одну третину.

На відміну від деяких абонементів, Deutschlandticket не підлягає передачі, тобто. є індивідуальним. Велосипеди, наприклад, не можна провозити безкоштовно, як і інших пасажирів, наприклад у вихідні дні або вечорами. До цих пір ці послуги були включені до деяких місячних квитків в Нижній Саксонії.

Представник компанії Großraum-Verkehr Hannover (GVH) нещодавно повідомив, що діятиме додаткова пропозиція за 4,90 євро на місяць. Це зроблено для того, щоб власники, які перейшли з попереднього місячного квитка на Deutschlandticket, могли продовжувати користуватися можливістю взяти квиток із собою. У вихідні дні та вечорами після 19.00 покупець місячного проїзного в GVH може взяти з собою одного дорослого та до трьох дітей. Однак через хакерську атаку клієнти не зможуть купити Deutschland-Ticket через GVH до 1 червня.

Читайте також:  Економіка Німеччини на "надвисокому рівні"

Для багатьох користувачів місцевого транспорту в Нижній Саксонії квиток вартістю 49 євро обіцяє значну знижку. Деякі транспортні компанії підняли ціни на початку року, тому в деяких місцях економія навіть більша, ніж передбачалося кілька місяців тому.

Наприклад, у GVH річний абонемент у районі Ганновера коштує 61 євро на місяць. Економія від використання Deutschland-Ticket становитиме 144 євро на рік – але без можливості взяти з собою інших пасажирів. Якщо окрім міської зони ви користуєтесь іншими тарифними зонами і хочете їздити, наприклад, у Шпрінг, Вунсторф, Сарштедт або Гросбургведель, ви зможете заощадити ще більше грошей. Тарифні зони A, B і C нині коштують трохи менше 100 євро на місяць за річного абонементу, тому ціна знижується вдвічі за рахунок загальнонаціонального квитка місцевого транспорту.

Декілька транспортних компаній у Нижній Саксонії також пропонують місячні квитки вартістю менше 49 євро, наприклад, для школярів. Однак, як правило, вони дійсні лише для певного регіону.

У транспортному об’єднанні регіону Брауншвейг також є знижка для багатьох клієнтів. Так звана карта Plus Card у міському тарифі Брауншвейгу нині коштує 72,20 євро на місяць – це на 278 євро менше на рік. Однак досі ця карта включала і транспортні витрати. Найдорожчий рівень тарифу коштує 171 євро на місяць із транспортним об’єднанням – 49-євровий квиток, таким чином, заощаджує майже 1500 євро на рік.

Ті, хто їздить на Metronom між Ганновером та Геттінгеном, платять 261 євро на місяць – з 49-євровим квитком це буде приблизно на 2500 євро на рік менше.

Нижньосаксонський квиток, який діє, наприклад, на регіональних поїздах, зараз коштує 25 євро на день у 2-му класі на одну особу на Deutsche Bahn. За двох поїздок на місяць загальнонаціональний квиток, таким чином, буде вигідним.

Читайте також:  У надійності вкладів сумніваються 46% німців

У Бремені, за даними Транспортної асоціації Бремена/Нідерсахсена, місячний квиток I цінової категорії коштує 56,10 євро на місяць – на 85 євро менше на рік. При поїздках далі на околиці клієнти економлять ще більше грошей. Ціновий рівень G коштує 185 євро на місяць – це приблизно на 1600 євро менше на рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :