до чого насправді готується керівництво РФ?

0
229

Російською владою було оголошено евакуацію з Херсона. До чого насправді готуються у Кремлі?

евакуація з Херсона / PredragLasica / shutterstock.com

Останніми днями у російському інформаційному просторі активно обговорюється тема наступу ЗСУ на Херсон. Зокрема, Сергій Суровікін, якого Міноборони РФ призначило командувачем Об’єднаного угрупування військ на війні в Україні, оголосив, що планується евакуація з Херсона. Чому ця тема так активно обговорюється російськими військами та якими методами воює армія РФ, обговорили журналісти Маша Майєрс та Дмитро Губін в ефірі Stratera Show на радіо «Голос Берліна».

Евакуація з Херсона: як відреагували у російських Телеграм-каналах

«Дуже цікаво, до речі, як на виступ Суровікіна відгукнулися російські телеграм-канали, що належать прихильникам партії війни. У мене є один із таких улюблених пабликів «Димитріїв». Ось що він пише: російські патріотичні автори чекали від Суровікіна рішучих сталінських ударів наступу на Львів тощо. А з’ясовується, що він покликаний прийняти непопулярні рішення і, мабуть, переконати супротивника йти на переговори. Поки що вимальовується така стратегія перейти в оборону, залишити невигідні позиції та бити по інфраструктурі. Ще раз потрібно повторити цю проблему структурну і стратегічну. Не можна перемогти у війні ХХІ століття армії середини ХХ століття. Не можна перемогти у війні, мети які не можеш сформулювати, не можна перемогти у війні, яку почали через прорахунки у всіх інших сферах. Також не можна мобілізувати цивільних, якщо від цієї системи мобілізації ти давно відмовився, а матеріально-технічну базу розікрали.

Багато-багато всяких нудних не можна. І далі майже геніальна фраза: «Та хай він хоч Суворов буде, цьому не допоможе», — процитував обговорення у Телеграм-каналах Дмитро Губін.

Свідченням використання застарілих методів є те, що зараз військові РФ готують лінію оборони в луганському напрямку. Роблять вони це також методами минулого століття, будуючи надолби, які використовувалися під час Другої світової війни.

Читайте також:  У Москві закінчилася часткова мобілізація

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 15:00 до 17:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я