Допомога членів Бундестагу збільшиться на 2,6 %

0
30

Сума, яку парламентарі одержують щомісяця, коригується щороку 1 липня.

Допомога членів Бундестагу збільшиться на 2,6 %

Допомога членів Бундестагу збільшиться на 2,6 %

Парламентська допомога членів німецького Бундестагу збільшиться на 2,6% до 10 591,70 євро на місяць – згідно з початковими розрахунками, збільшення мало становити 3,5%. Згідно з заявою Бундестагу, це було скориговано ще раз через «унікальну методологічну особливість». Вперше про це повідомив портал новин «Піонер».

Зарплатня депутатів автоматично прив’язана до загального розвитку заробітної плати. Таким чином, сума, яку парламентарі отримують щомісяця, коригується щороку 1 липня – аналогічно до підвищення зарплати, що розраховується Федеральним статистичним управлінням. Згідно із законом, Федеральне відомство має інформувати про це Бундестаг до кінця березня. Цього року спочатку він становив 3,5%, а згодом був змінений на 2,6%.

«Цей показник, про який мені також повідомили письмово, виявився значно нижчим – плюс 2,6 %», – цитує «Піонер» спікера парламенту Бербеля Баса. Тепер вона хоче дотримуватись зміненої цифри. За її словами, саме це значення діяло на момент підвищення. «Також на публіці друге значення сприйматиметься як «правильне», а перше – як «неправильне»», – сказала Бас.

Наразі депутати отримують парламентську допомогу у розмірі 10 323,29 євро. Востаннє воно підвищувалося влітку 2022 року, коли його було збільшено на 3,1%.

Читайте також:

Читайте також:  Цілей з розширення офшорної вітроенергетики буде досягнуто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :