Допомога для малих та середніх підприємств

0
54

Умовою є те, що бізнес має бути заснований та розпочатий до червня 2022 року і що він має бути основним видом економічної діяльності.

Допомога для малих та середніх підприємств

Допомога для малих та середніх підприємств

Малі та середні підприємства землі Шлезвіг-Гольштейн тепер можуть подати заяву на отримання допомоги через енергетичні труднощі. Близько 13,6 мільйонів євро доступні як допомога компаніям, які особливо сильно постраждали від підвищення вартості енергії з 2022 року, як заявила у середу державний секретар з економічних питань Юлія Карстенс. Приватні домогосподарства, що опинилися у скрутному становищі, можуть подати заявку на отримання субсидій на оплату енергоносіїв від федерального уряду в травні.

За словами Карстенса, компанії можуть претендувати на допомогу у розмірі від 2000 до 200 000 євро. Окрім триразового збільшення витрат на енергію, пов’язаних із бізнесом, умовами є енергоємність не менше шести відсотків від загального споживання, а також значне погіршення результатів діяльності. «Окрім електрики, газу та централізованого теплопостачання, право на фінансування мають так звані незалежні від трубопроводів джерела енергії, такі як нафта, пелети, водень чи скраплений газ».

Заявки повинні подаватись через Investitionsbank Schleswig-Holstein. Кожна заявка вимагає підтвердження податкового консультанта, що всі вимоги виконані. За словами Карстенса, програма поширюється на індивідуальних підприємців та самозайнятих представників вільних професій, а також на підприємницьки активні соціальні підприємства. Умовою є те, що бізнес має бути заснований та розпочатий до червня 2022 року і що він має бути основним видом економічної діяльності.

Читайте також:

Читайте також:  освоєно 2 із 100 мільйонів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я




Введіть символи зображені вище :