Допомога підприємствам та самозайнятим

0
31

Берлін запустить державну програму грантів на допомогу малим та середнім підприємствам та самозайнятим, які зіткнулися з труднощами через підвищення вартості енергії.

Допомога підприємствам та самозайнятим

Допомога підприємствам та самозайнятим

Берлін запустить державну програму грантів на допомогу малим та середнім підприємствам та самозайнятим, які зіткнулися з труднощами через підвищення вартості енергії. Заявки можна буде подати в електронному вигляді до Investitionsbank Berlin з понеділка (15 травня) до кінця жовтня, як повідомив у вівторок департамент економіки. Максимальна сума становитиме 300 000 євро, всього за програмою грантів буде виділено 252 мільйони євро.

Необхідною умовою для подання заявки є доказ збільшення витрат на електроенергію не менше ніж на 50% минулого року порівняно з 2021 роком. На додаткові витрати понад це можна отримати одноразову субсидію у розмірі 90%. Програма під назвою «Допомога у вирішенні енергетичних проблем» також призначена для некомерційних підприємств, підприємницьких об’єднань, індивідуальних підприємців та фрілансерів.

Економіка Берліна минулого року розвивалася добре, сказала новий сенатор з економічних питань Франциска Гіффі. «Але це не повинно зводити увагу від того факту, що криза, що триває, ставить перед багатьма компаніями серйозні завдання. За допомогою 200 мільйонів євро від держави та 52 мільйонів євро від федерального уряду було створено потужний захисний механізм».

Читайте також:

Читайте також:  Яйця на Великдень подорожчають – кажуть експерти

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :