Дуліг відвідує Ганноверський ярмарок

0
37

Дванадцять стартапів і компаній, що розвиваються, представляють Саксонію на виставці Hannover Messe. На початку зустрічі міністр економіки Мартін Дуліг обмінявся думками з представниками бізнесу та політики.

Дуліг відвідує Ганноверський ярмарок

Дуліг відвідує Ганноверський ярмарок

У понеділок на початку Ганноверського ярмарку міністр економіки Саксонії Мартін Дуліг зустрівся з партнерами зі співпраці з бізнесу та політики. За даними Міністерства економіки, основну увагу під час його огляду виставки було приділено робототехніці/штучному інтелекту (ІІ), водню та мікроелектроніці. Ці технологічні теми є важливими для трансформації економіки Саксонії.

Серед іншого політик СДПН поговорив із міністром економіки Нідерландів Мікі Адріаансенсом про співпрацю в рамках нового Альянсу напівпровідникових регіонів. Дуліг також відвідав саксонські компанії, які займаються виробництвом, застосуванням, зберіганням та дослідженням водню.

“Тема штучного інтелекту також відіграє важливу роль для Вільної держави”, – сказав Дуліг. “З одного боку, ці технології підвищують продуктивність компаній”. З іншого боку, за його словами, співпраця людини та машини може покращити ергономіку фізично важкої роботи. За словами Дуліга, робота, керована машинами, також допомагає полегшити нестачу кваліфікованих робітників.

На першій виставці Hannover Messe після кризи «Корони» близько 4000 експонентів демонструватимуть свої інновації для більш кліматично безпечного виробництва до п’ятниці (21 квітня).

Читайте також:

Читайте також:  ЄС відстає у розвитку вітроенергетики

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :