EA анонсувала The Sims 5

0
260

І показала, як виглядатиме гра.

EA анонсувала The Sims 5

EA анонсувала The Sims 5. Презентація нової частини лінійки гри-симулятора життя відбулася 18 жовтня. За словами розробників, п’ятірка з офіційною назвою The Sims Project Rene вийде не раніше 2024 року.

Як кажуть розробники, The Sims Project Rene стане “симулятором життя нового покоління”. Однак і без того довгоочікувана гра вийде лише за кілька ні. Справа в тому, що зараз вона перебуває на ранній стадії розробки.

При цьому в ході презентації залишилося незрозумілим: чи справді йдеться про нову повноцінну «п’ятірку» під іншою назвою або про побічний проект на зразок The Sims FreePlay.

EA анонсувала The Sims 5 для ПК та телефонів

Розробники нової The Sims розповіли, що в гру можна буде заходити зі звичайного комп’ютера, телефону чи консолі. Зазначимо, це було можливе і раніше. Однак тепер, як кажуть творці, з кожного пристрою можна буде отримати «однаковий досвід гри». Тобто, версії для телефонів і консолей, мабуть, не поступатимуться варіацією гри для ПК.

Головною перевагою The Sims Project Rene стане зручний функціонал для режиму гри “будівництво”. Однак поки що розробники не розкрили деталей того, як саме буде влаштована гра. Лише показали приклад інтер’єру всередині нової The Sims.

EA анонсувала The Sims 5 і розкрила майбутнє гри

Крім цього, творці повідомили, що для The Sims стане доступний кросплатформовий ігровий процес. Тобто користувачі зможуть з різних пристроїв грати через так зване в геймерському середовищі «одне збереження». Наприклад, гравець зможе облаштовувати віртуальну квартиру за допомогою ПК, а зміни будуть відображатися на екрані телефону в режимі реального часу.

Чутки про початок роботи над The ​​Sims 5 з’явилися ще 2018 року. Коли розробники опублікували список вакансій із описом «для створення нової гри у франшизі The Sims». У січні 2020 року EA офіційно підтвердила початок роботи над п’ятою частиною знаменитого симулятора життя.

Читайте також:  Акустична інсталяція льодовиків, що тануть

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я