Екоактивістка Грета Тунберг не збирається йти у політику

0
218

Екологічна активістка зі Швеції, яка набула всесвітньої популярності в 2018 році, відмовляється розвиватися в політичному напрямку.

Екоактивістка Грета Тунберг

Згідно з інтерв’ю ВВС News, екоактивістка Грета Тунберг, яка стала популярна в 2018 році, заявила, що не займатиметься політикою, тому що це занадто «токсично».

Екоактивістка Грета Тунберг сказала політиці «ні»

Ім’я шведського підлітка стало загальним у 2018 році після того, як вона своїм публічним виступом надихнула міжнародний рух у боротьбі зі зміною клімату на активні дії щодо боротьби із забрудненням довкілля.

Зараз Греті 19 років, і вона каже, що необхідні зміни у сфері захисту довкілля «прийдуть лише в тому випадку, якщо буде достатньо громадського тиску, а це те, що ми створюємо». При цьому активістка ніколи не збиралася ставати обличчям глобального руху.

«Це надто велика відповідальність. При цьому сама політична сфера є дуже токсичною, я не поділяю цю думку. Якщо ви думаєте, що вся надія у світі лежить на плечах підлітків, це не дуже добре. Тому я залишаюся просто активісткою», – сказала Тунберг.

Грета не братиме участі у найближчій екологічній конференції

Тунберг не братиме участі у найближчих кліматичних форумах, зустрічах та конференціях. Наприклад, 27 Конференція сторін Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату (Cop27) пройде в Єгипті з 6 по 18 листопада, але Тунберг буде відсутній.

“Я там не потрібна”, – сказала вона. «Будуть і інші люди, які приїдуть із найбільш постраждалих районів. І я думаю, що їхній голос там важливіший».

Екоактивістка Грета Тунберг: політичні питання не про неї  Фото: Rolf G Wackenberg / Shutterstock

Тунберг сказала редактору ВВС News Амолу Раджану, що відмова від політичної сфери і дебатів прийшла до неї, у тому числі після перепалок у соціальних мережах з боку світових лідерів думок. Хоча її й не торкнулися образи, але активістка заявила: «Найбільше мене турбує, коли люди брешуть про мене і поширюють, наприклад, теорію змови».

Читайте також:  Balenciaga розлучається з Каньє Вестом

На неї націлилися у Твіттері кілька світових лідерів, включаючи Володимира Путіна та Дональда Трампа, засуджуючи за некомпетентність. “Я просто думаю, що це дійсно смішно”, – сказала вона. «Я маю на увазі, що найвпливовіші люди у світі бояться підлітків. Це забавно. Це більше говорить про них, ніж мене».

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я