економічні настрої у єврозоні покращуються

0
41

Ситуація знову починає покращуватись. Аналітичний інститут Sentix принаймні оцінює економічну ситуацію у квітні як значно кращу, ніж передбачалося раніше.

Sentix: економічні настрої у єврозоні покращуються

Sentix: економічні настрої у єврозоні покращуються

Економічні настрої в єврозоні покращали у квітні. Економічний індикатор, досліджуваний аналітичним інститутом Sentix, зріс на 2,4 пункти до мінус 8,7 пунктів порівняно з попереднім місяцем, як заявив Sentix у Франкфурті у вівторок. Аналітики чекали на значення індексу на рівні мінус 10,1 пункту.

Оцінка поточної ситуації значно покращилася, і відповідне значення індексу зросло шостий місяць поспіль до мінус 4,3 пунктів за останнім підрахунком, найвищого рівня з березня 2022 року.

Економічні очікування опитаних фінансових учасників, навпаки, у квітні стагнували. «Економіка Єврозони може продовжити поновлення на початку квітня, – прокоментував Sentix результати опитування. Серйозні перекоси, яких побоювалися через кризу цін на газ та електроенергію в Європі, не справдилися цієї зими».

Економічний індикатор Sentix заснований на опитуванні 1300 інвесторів, 244 з яких – інституційні інвестори. Він можна порівняти з економічними очікуваннями ZEW. Аналітики надають великого значення цьому опитуванню, оскільки воно публікується на початку відповідного звітного місяця і, таким чином, може дати підказки для інших показників, таких як діловий клімат Ifo.

Читайте також:

Читайте також:  112 000 апеляцій щодо нарахування податку на нерухомість

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :