Економіка Німеччини на “надвисокому рівні”

0
37

Так заявив політик «зелених» у вівторок після відвідин Ганноверського ярмарку.

Хабек: Економіка Німеччини на "надвисокому рівні"

Хабек: Економіка Німеччини на «надвисокому рівні»

Федеральний міністр економіки Роберт Хабек високо оцінив готовність промисловості до змін. «Німецька економіка на надвисокому рівні демонструє чудові результати», – заявив політик «зелених» у вівторок після відвідин Ганноверського ярмарку. «Настрій, який розповсюджує ярмарок, – це настрій відходу, готовність до інновацій, готовність. Це, звичайно, саме те, що нам потрібно зараз, виходячи з двох серйозних економічних криз», – додав він, маючи на увазі пандемію корони та енергетичну кризу. “Тут ви можете побачити, як Німеччина трансформується як місце для ведення бізнесу”.

Hannover Messe вважається провідною світовою промисловою виставкою. Цього тижня тут представлено близько 4 тисяч експонентів. Основними темами є кліматично безпечні процеси в промисловості, такі як перехід на екологічно чистий водень як джерело енергії, а також об’єднання виробничих процесів та даних у мережу під звучним словом Індустрія 4.0.

Одним із прикладів перетворень є сталеливарна група Salzgitter, яка хоче в майбутньому використовувати у виробництві водень замість вугілля або природного газу, використовуючи електроенергію, що отримується з відновлюваних джерел. Федеральний уряд підтримує цей проект у сумі близько 700 мільйонів євро, а земля Нижня Саксонія вносить 300 мільйонів євро. У вівторок Хабек та прем’єр-міністр Нижньої Саксонії Штефан Вайль (СДПН) передали відповідне повідомлення про фінансування.

Читайте також:

Читайте також:  Dax продовжує відновлюватися Індекс середніх акцій MDax зріс на 0,90 відсотка. Сьогодні о 09:44

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :