економіка сподівається на ефект зростання

0
32

Президент Торгово-промислової палати Шверіна Маттіас Бельке закликав до послідовного здійснення водневих планів: «Стратегії кліматично чистого та економічного водню вже написані, ми маємо їх реалізувати.»

Водень: економіка сподівається на ефект зростання

Водень: економіка сподівається на ефект зростання

Економіка Мекленбурга – Передня Померанія хоче використати можливості енергетичного повороту для помітного зростання, але очікує від політиків рішучого курсу. Північна Німеччина має найкращі передумови для посилення створення місцевих цінностей за допомогою кліматично нейтрального енергопостачання та сучасних технологій. “Однак це передбачає, що федеральний уряд і землі швидко забезпечать рамкові умови, які дадуть гравцям енергетичного переходу необхідний простір для маневру”, – наголосив Томас Мурхе, генеральний директор постачальника енергії Wemag, на 10-му Енергетичному форумі Мекленбург-Передня Померанія в Шверіні. середу.

Мурче повторив вимоги, які вже висунуті напередодні на симпозіумі в тому ж місці, щодо прискорення процедур планування та затвердження вітряних та сонячних парків, інвестицій у розширення енергосистеми та єдиних тарифів на електроенергію по всій Німеччині. Президент Торгово-промислової палати Шверіна Маттіас Бельке закликав до послідовного здійснення водневих планів: «Стратегії кліматично чистого та економічного водню вже написані, ми маємо їх реалізувати. Ми також знаємо, що «зелений» водень, вироблений у нашій країні, має більший ефект зайнятості і означає більшу додану вартість», – сказав Бельке.

За словами Вольфрама Акстельма, керуючого директора Німецької федерації відновлюваних джерел енергії, в енергетичному переході є великі можливості, особливо для таких земель, як Мекленбург-Передня Померанія. Зводячи сонячні установки та вітряні турбіни для вироблення екологічно чистої електроенергії, муніципалітети можуть привернути увагу промислових компаній. “Зелені бізнес-парки зі справжньою “зеленою” енергією стають все більш важливими для залучення компаній”, – сказав Акстельм на симпозіумі у Шверіні у вівторок.

Читайте також:  Будівельники Баварії відмовляються від проектів

Уряд землі Шверін сподівається на додаткові стимули для залучення компаній шляхом надання водню, виробленого за допомогою надлишкової зеленої електроенергії. Цей «зелений» водень вважається енергоносієм майбутнього. Проте експерти вважають, що для великомасштабного промислового застосування все ще потрібний значний технологічний прогрес.

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :